Ocena kierowcy - Łada Samara 2109

Akuku, 14 lat temu
Rok produkcji 1990
Łada Samara 2109 1.3 64KM 47kW 1988-1997 - Oceń swoje auto
Karoseria : jak na takie i tylo letni samochód to karoseria jest idealna
posiadam wersje fińską inaczej ocynkowaną mówie dopiero po 20 latach jazdy pokazały sie pierwsze oznaki rdzy po zimie wyło wszystko progi i przednie błotniki ale dzór nie ma i mam nadzieje że nie bedzie trzeba dobrze woskować tylną kalpę bo lubi rdzewiec ale mój model tego nie ma
jak na takie autko to idealnie cicho jak na tamte lata to było więc bede oceniał jak na tamte lata silnik żwawy równo pracuje bez usterkowy
żadnych zarzutów doskonale tylko by sie przydał 5 bieg bo 4 to troche mało ale ciesz sie tym co masz xD
troche głośna ale komfortowo bierzmy pod uwage to że zawieszenie i silnik są od porsche tylko ZSRR troche przerobiło zawieszenie na ich potrzeby czy samochód stał sie wyższy i silnik uzyskał wiecej nM ale kosztem konima-chanicznych
jest dobra tylko trzeba nauczyć sie parkowania bo zderzak znacznie wystaje z przodu
jest dobre ale zawsze mogło być lepiej
tego to może pozazdroscić nawet Mercedes czy jakiaś inna znana marka jadąc w zime po przejechaniu 1-2 km mam już ciepły nawiew i mało paruje
pasażerowie z tyłu jak na auto 3 dzwiowe mają tyle samo miejsca co np. VW golf III w wersji 3 dzwiowej dużo miejsca fotele wygodne na dłuższe trasy perfekt jak na temte czasy to wyprzedził swoją epokę ale mogło być lepiej np. deska rozdzielcza sam plastik ale lepszej jakości
dobrze wyciszenie nie słychać silnika w korku
pali 7-7,5 litrów w mieście benzyny co zadziwiające tyle samo pali na trasie ale przy dosyć ciężkiej nodze ale udało mi sie zejs do 5.9litra na 100
za taką cene nie znajdziesz lepszego niezawodnego auta naprawdę polecam
doskonale moja \"andzia\" nigdy mnie nie zwiodła jak było upalne lato to widziałem jak inne samochody stoją na poboczu przegrzane a łada dawała sobie rade tak samo w tę zime -20 a ona z 1 razem jak by to było dla niej normalne.
raz mi pękł wąż od chłodnicy na trasie ale łada to jest takie auto że w polu da sie naprawić bez problemu

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.3 64KM 47kW [l/100km]

6,9