Oceny Lancia Dedra Sedan 1.6 i 80KM 59kW 1989-1993

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Lancia Dedra Sedan 1.6 i 80KM 59kW 1989-1993

~<>
Sedan 1.6 i 80KM 59kW
Ogólnie auto: wygodne, duże, przestronne, wszystko mamy pod ręką, pakowny bagażnik, mało awaryjne w większość awarie związane z elektryką. Poważne usterki zdarzają sie naprawdę rzadko. W miarę tanie w eksploatacji. W tym przedziale cenowym zdecydowanie auto godne uwagi ze względu na wyposażenie bardzo bogate nawet w podstawowych wersjach, Komfort, mała awaryjność. Zawsze pojedziesz i wrócisz nawet jak coś nawali i tak jechać będzie.
~vito83
Sedan 1.6 i 80KM 59kW
jestem zadowolony z tego auta kupiłem je z 1500 wsadziłem 1500 i dwa lata ani grosika nie dałem na naprawy kocham moje autko ale chce kupic lancie KAPPA prosze dajcie jakies kometarze na temat tego auta na 692851168 lub vit83@buziaczek.pl
~dedra@wpi.pl
Sedan 1.6 i 80KM 59kW
tani w naprawach - jeżeli się zdarzą. podzespoły pasują od fiata tempry lub tipo lub punto itp. opinia że ma słabe zawieszenie jest bzdurą - na naszych drogach ledwo wyrabiają terenówki. mam Ją cztery lata i dostała dożywocie. autko z zacięciem sportowym a zarazem eleganckie. sprawdzona solidna konstrukcja.
~kamil dederka
Sedan 1.6 i 80KM 59kW
całkiem całkiem. jestem zadowolony i nie zamierzam sie go pozbywać w najbliższym czasie.
3,3
~sila
Sedan 1.6 i 80KM 59kW
zrobiłem tym samochodem 60000 i po za wymianą skrzyni (awaria z mojej winy) , elementami które się zużywaja( tłumiki, klocki, oleje) i wymiana tylnych błotników nie moę narzekać :))
~i88
~Łaciaty
Sedan 1.6 i 80KM 59kW
Naprawa w cenie każdego FIATa, cała masa zamienników naprawde tanich brak części??zawieszenie jak tipo tempra brava lub ich zamienniki więc problem zerowy z częściami wystarczy troszke poszukać i poczytać to wszystko. Spalanie niestety w zależności od stylu jazdy. spokojnie: gaz: 12l/18l/10l (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Stach
Sedan 1.6 i 80KM 59kW
Bardzo elastyczny silnik, mimo niewielkiej mocy auto nie odstaje na drodze zarówno pod względem przyspieszenia jak i prędkości. (Silnik)
~rabin
~aro
Sedan 1.6 i 80KM 59kW
Ogólnie bardzo dobrze, tylko wsteczny wchodzi troche opornie. (Skrzynia biegów)
Lancia Dedra Sedan