Ocena kierowcy - Lancia Dedra Sedan

kamil dederka, 18 lat temu
Silnik 1.6 i 80KM 59kW
Rok produkcji 1991
Lancia Dedra Sedan 1.6 i 80KM 59kW 1989-1993 - Oceń swoje auto
całkiem całkiem. jestem zadowolony i nie zamierzam sie go pozbywać w najbliższym czasie.
silnik bardzo elastyczny. dosyć dobrze przyspiesza na V biegu przy nieduzych prędkościach. jedyny minus to troszkę za krótkie biegi.
nie za ciekawie. dopóki sie nie rozgrzeje wrzucaniu II biegu towarzyszy zgrzyt. I bieg czasem wyskoczy przy ruszaniu.
Samochód nie do końca na nasze drogi. co 10 tyś trzeba wymieniać tuleje na wahaczach. Sforznie nie za bardzo wytrzymałe. jest bardzo miękki ale za to komfortowy. mogło by być trochę lepiej. ps. na te dziury przydałby sie czołg:)
fantastyczna. do tyłu super pomimo wysokiej "dupki" :)
tak sobie. mam wycieki przy nagrzewicy (leje mi sie po butach). piekarnika w samochodzie raczej nie będzie :)
niesamowicie wygodny samochód. choćby nawet przez podłokietniki (już nigdy nie kupię samochodu bez nich)
nowy to pewnie i cichy. układ wydechowy co jakiś czas łapie dziurkę (ale to chyba bardziej przez LPG)
zużycie paliwa dość duże ale porównując z cenami części zamiennych nie jest źle.
części zamienne naprawdę bardzo tanie, ogólnie w eksploatacji samochód jest tani
tak sobie ale to naprawdę drobiazgi
to pierwszy samochód dzięki któremu nie boję sie że nie dojadę do celu :)

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.6 i 80KM 59kW [l/100km]

12,3