Oceny Lancia Dedra Sedan 1.8 i 101KM 74kW 1994-2000

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Lancia Dedra Sedan 1.8 i 101KM 74kW 1994-2000

~sekula@gmx.net
Sedan 1.8 i 101KM 74kW
jezde lan dedra sw 5lat, miala 59tsd km, teraz 221tsd km.jestem b zadowolony z niej,wszystko chodzi ok,regularnie dawalem ja do przegladu gdyz duzo jezdze w trasy jako muzyk, i nie bylo niespodzianek.teraz, jak wiek auta zbliza sie do 10! to bylo pare wymian, ale sie oplacalo, choc nie bylo tanio.mimo ze ma climatronic to nie jest jednak clima i to jest, pod tym wzgledem,zabawka.latem jest po prostu goraco.malo jest modeli z clima.szkoda.to...
~Tadeusz Pniok
Sedan 1.8 i 101KM 74kW
Jestem zadowolony! Ciężkie auto ale zwrotne, przyśpieszenie super, ciche, elastyczne ..... wszystko naj ....!!! Trochę dużo pali, no ale climatronic też coś potrzebuje uszczknąć. Ogółem - PEŁNY KOMFORT.
~kacperczyk@serwus.pl
Sedan 1.8 i 101KM 74kW
myślę, że przed zakupem tak doskonałego samochodu, odstrasza kierowców przede wszystkim brak części - na które trzeba czekać nieraz i 2 tygodnie aż sklep sprowadzi. Ale tu porada - części nie są drogie a Lancia to samochód, który b.żadko się psuje. Włoska precyzja !!!
~Piotrek pietras_d@interia.pl
Sedan 1.8 i 101KM 74kW
Kochany samochód ! Jezeli o nią dbamy odwzięczy nam się 10-cio krotnie!
~les
Sedan 1.8 i 101KM 74kW
auto ma 10 lat i opinie sa podzielone jak byla w dobrych rekach to ok a jak w zlych to wiadomo , nie zaluje ze ja kupilem i nie zamierzam sprzedawac
~Marek Narkiewicz - Kraków
Sedan 1.8 i 101KM 74kW
no, gdyby nie ta benzyna ........ to nie mógłbym mieć żadnego zarzutu.
~krezus12@interia.pl
Sedan 1.8 i 101KM 74kW
Lancia Dedra należy do samochodów, które prawie nigdy sie nie psująno i na co należy zwrócic uwagę są to auta komfortowe ,szybkie i zwrotne.
3,5
~ja
~zibi
Sedan 1.8 i 101KM 74kW
ogólnie jestem bardzo zadowolony z dedry .
4,1
~jaceks
Sedan 1.8 i 101KM 74kW
problemy z elektrowentylem na układzie ogrzewania ale jeżeli używamy codziennie chodzi spoko (Wentylacja i ogrzewanie)
Lancia Dedra Sedan