Oceny Lancia Delta I

Lancia Delta I - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Lancia Delta I

~tarsar@wp.pl
Lancia Delta I
Ciekawe,oryginalne autko z legendą rajdowca (6-cio krotny mistrz świata),Przy odpowiednim zadbaniu odwdzięczy się bezproblemową eksploatacją i radością z jazdy.Dobre wyposażenie np:c.zamek,elektr. szyby,komputer,alu, i inne biorąc pod uwagę rok produkcji to nieźle.Ale mimo wszystko to wóz dla miłośników Lanci, inni niech sobie jeżdżą szmelcwagenami itd, itp....
~rrr
Hatchback 1.9 Turbo DS 80KM 59kW
Lancia Delta I
w sumie dobry samochod i dajacy radosc z jazdy. Bardzo dobre osiagi kazdy z silnikow daje satysfakcje.
~MACIEK G3
Hatchback 1.9 Turbo DS 80KM 59kW
Lancia Delta I
Samochud super, ale trzeba uważać przy zkupie. Trafiają sie różne. Wynika to ze sposobu ekspluatacji a delty raczej nikt nie oszczędza.
~GołąbWisła
Hatchback 2.0 HF Integrale 4WD 177KM 130kW
Lancia Delta I
Jaaa.... napisałem wszystko wyżej, nie zauważyłem tego ;)
~gklancia@poczta.onet.pl
Hatchback 1.5 86KM 63kW
Lancia Delta I
Autko ma silnik 1500 i moc 85 KM nie jest to moze rewelacja ale na niektorych drogach wymiekaja nawt niekture dwulitrowki sprawdzilem osobiscie na kretych bieszczadzkich drogach. Awaryjnosc moglaby byc mniejsza ale jak na ten rocznik jest super. Lancijka prowadzi sie jak po szynach mimo ze ma juz lekko zuzyte zawieszenie (skutki jazdy po kochanych polskich drogach) Autko jest bardzo wygodne i jazda nawet na dlugich dystansach nie jest meczaca....
~delta19911.6gtie
Lancia Delta I
Doskonałe autko za małe pieniądze. Naprawde polecam!! wszystkim ktorzy lubia zwinna jazdy z bardzo dobrym przyspieszeniem:)
~chaaya
Lancia Delta I
Ogólnie to jak z każdym sam. trzeba o nie dbać. Jeśli nie masz czasu na cotygodniowe 2 godzinne doglądanie tego wynalazku- zapomnij o Delcie. Gdyby nie to cholerne zawieszenie byłoby idealnie, przymykam oko na spalenie(czyt. pije jak smok) bo to z założenia sportowy samochód
~lancia_delta@poczta.fm
Lancia Delta I
Poprostu kocham Lancie poprzednio mialem Prisme 1600 pelen wypas model z 83 r jezdzilem od 88 do 93 bylem zadowolony . I nastepnie kupilem delte byla troszeczke twardsza i mniej wypasiona ale oto chodzilo jestem zadowolony Moglbym zmienic auto ale poprostu nie chce jest jednym slowem super > Aha i jeszcze jedno kazdy oglada sie za Lanciami budza szacunek i ciekawosc Moim marzeniem jest Integralka I chyba sprawie sobie taka ale...
~integrale@poczta.onet.pl
Hatchback 2.0 HF Integrale 16V 4WD 200KM 147kW
Lancia Delta I
nalepsze auto na świecie słaby punkt to po kilku latach mocny silnik rozywa karoserie slaba sztywność trzeba popawiać zgrzewy
~komputerwiejski@neostrada.pl
Lancia Delta I
pomimo, że mój egzemplarz prawdopodobnie został przywrócony do życia po kolizji z pociągiem lub walcem drogowym, a wcześniej brał udział w rajdach chyba po kamienistej pustyni, doceniam go za "dzielność" i "krzepę"