Lista ocen Lancia Delta I (9) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lancia_delta@poczta.fm
Hatchback 1.6 GT i.e. 90KM 66kW
BEZ PROBLEMOWO czy zima czy lato az mnie dziwilo w tym roku przy takich mrozach a parkuje na dworze bez problemowo inni sie ciagali a ja tylko przekrecalem kluczyk i juz . Niektore czesc szczegolnie mogly by byc trwalsze ale ona ma 12 lat wiec niewymagam dlugotrwalosci Aha najgozej rzec sie ma z klamkami i to widze u wszystkich starszych modeli Lanci poprostu sie urywaja sa nie trwale czyli straszna kicha
~GołąbWisła
Hatchback 2.0 HF Integrale 4WD 177KM 130kW
Jak na opinie psujących się Lanci muszę przyznać, że jeszcze mnie nic nie zawiodło. Nie wiem jak jest z orginalnymi hamulcami(ja już mam ceramiczne), oraz zawieszeniem...ale pojeździłem 2 tygodnie jak kupiłem i na prawdę nie miałem z nią wiekszych problemów a zrobiłem w ciągu tego czasu ok 4 tyś.
~damianek_r
Hatchback 1.6 HF 140KM 103kW
jak na swój wiek to super a co do mitu \"włoskie to złe\" kupcie a się przekonacie:) tylko najlepiej taki z Włoch bo wtedy będzie bez korozji :p
~tarsar@wp.pl
Hatchback 1.6 GT i.e. 90KM 66kW
Tak sobie :pompa wodna,amory(ale to chyba normalne),linka ręcznego,przeguby,ogólnie w sumie nic wiele biorąc pod uwagę wiek (16 rok idzie)
~chaaya
Hatchback 1.6 GT i.e. 90KM 66kW
elektryka- a to światełka a to silniczek wycieraczki tył, przełączniki przy stacyjce,
~gklancia@poczta.onet.pl
Hatchback 1.5 86KM 63kW
Najwiecej problemow z elektryka glownie brak stykow na zlaczach.
~emil
Hatchback 2.0 HF 4WD 166KM 122kW
od polskiego paliwa padła pompa.
~Egon_Zgierz
Hatchback 1.9 Turbo DS 80KM 59kW
Jak narazie dobrze sie spisuje
~integrale@poczta.onet.pl
Hatchback 2.0 HF Integrale 16V 4WD 200KM 147kW