Lista ocen Lancia Delta II (46) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jaqb
Hatchback 2.0 Turbo 186KM 137kW
ZF - dobrza skrzynia, ale raz szperę mi zblokowało i urwałem róźnicówkę - czyli druga skrzynia już w tym autku.
~JAROSŁAW KUJAWA
Hatchback 1.8 90KM 66kW
OCENIAM JAKO 4-. W MOIM AUCIE PRZY DUŻYCH MROZACH NA ZIMNYM ZGRZYTA DWÓJKA. MOŻE WYMIANA OLEJU COŚ POMORZE? BĘDĘ MUSIAŁ SPRÓBOWAĆ.
~Ytek
Hatchback 1.6 i.e. 75KM 55kW
Skrzynia dobrze zestopniowana. Biegi wchodzą z charakterystycznym haczkiem :) Nie powiem, czasami przydałaby się szóstka :)
~Neron
Hatchback 1.6 i.e. 75KM 55kW
Bardzo fajnie zestopniowana skrzynia, troche ciezko chodzi na zimno i wsteczny lubi wchodzic z oporem ale jest dobrze
~piątek dariusz
Hatchback 1.6 i.e. 75KM 55kW
nic nie chaczy, może japończycy pomagali . nawet 4 pod górke ciągnie. idealna dla kobiet małym stażem kierowcy.
~oliman.
Hatchback 1.6 i.e. 75KM 55kW
Chyba trafiłem na bula, czasami się zakleszcza i głośno pracuje jak na takiej klasy auto. Co do samego zmieniania biegów jest ok.
~mateo jan
Hatchback 2.0 Turbo 186KM 137kW
Skrzynia biegów jest niezbyt precyzyjna i psuje troszeczkę przyjemnosć z jazdy. Mozna się jednak do niej przyzyczaić.
~rutra
Hatchback 1.8 i.e. 105KM 77kW
czasem male problemy prz \"wchodzeniu\" biegow, ale w granicach normy, autko ma juz swoje lata
~Grigori
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Wszystkie biegi bardzo ładnie wchodzą, krótki lewarek i krótki skok biegów, to akurat mi sie bardzo podoba

Usterki Lancia Delta II

Lancia Delta II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~lisbona lisbona@poczta.fm
Hatchback 1.8 i.e. 105KM 77kW
Krótkie przełożenia, nie jest to oszczędna skrzynia, ale dzięki temu auto jest bardziej dynamiczne.