Oceny Lancia Delta II 1.6 i.e. 75KM 55kW 1993-1998

Najnowsze oceny Lancia Delta II 1.6 i.e. 75KM 55kW 1993-1998

3,8
~g
Hatchback 1.6 i.e. 75KM 55kW
Za te pieniadze nie mozna miec lepszego auta biorac pod uwage rocznik wyglad i wyposazenie.Delta jest bardzo ladna i orginalna dobrze sie nia jezdzi i zadko nie chce dalej jechac.Juz w podstawowych wersjach sa elektryczne szyby lusterka itp.Tapicerka wyglada o niebo lepiej niz w oplach fordach czy vw w podobnym wieku W Delcie czuc ze to auto innej klasy Niema powodu bu unikac tego samochod jezeli sie znajdzie zadbany egzemplarz a nie jest to...
~Grześ P.
Hatchback 1.6 i.e. 75KM 55kW
Moja Lola to auto bardzo solidne, ładne, charakterystyczne i bardzo wdzięczne. Za okazany sentyment odwdzięcza się zadowalającą trwałością i daje sporo radości z jazdy. Co prawda ma już znaczny przebieg (choć wiem, że długo jeszcze pociągnie) i chciłbym kupić sobie nowe auto, ale wiem, że trudno będzie mi się rozstać z takim autem jak moja Lola.
~Jola
Hatchback 1.6 i.e. 75KM 55kW
Gdy kupowalem ten samochod troszke sie balem po doswiadczeniach mojego znajomego z FIATem. Na szczescie moje obawy nie potwierdzily sie. W tej chwili bardzo cierpie jezeli musze jechac jakimkolwiek innym samochodem.
~ted
Hatchback 1.6 i.e. 75KM 55kW
Śliczne auto, które nawet jak stoi sprawia wrażenie, że chce jechać. Bardzo starannie i ze smakiem wykończone wewnątrz. Bardzo chętnie jeździłbym tym modelem do końca. Ma sylwetkę którą się pamięta, w przeciwieństwie do większości innych obecnie produkowanych modeli
~artih@o2.pl
Hatchback 1.6 i.e. 75KM 55kW
idealne auto dla mnie, bardzo miłe zaskoczenie po moim poprzednim Golfie III 1.8i 90KM, to była furmanka w porównaniu do Lancii, odziwo wbrew opiniom jest b.dobrze wykonana i bezawaryjna a w Golfie (podobno wzór jakości?) ciągle jakieś szczegóły - podświetlanie tablicy rozdź. - swoją drogą beznadziejne, wachacze, parowały reflektory itp.), polecam zakup Lancii !
3,1
~misiek 21
Hatchback 1.6 i.e. 75KM 55kW
plusy: SZYBKOŚĆ, ZRYWNOŚĆ, WYGLĄD. minusy: zużycie paliwa, widoczność w tylnej szybie

Usterki Lancia Delta II

Lancia Delta II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Ytek
Hatchback 1.6 i.e. 75KM 55kW
Jestem mile zaskoczony włoskim autem. Zawsze uważałem je za tandete, a tu taka miła niespodzianka :)
3,1
~Piotrek
Hatchback 1.6 i.e. 75KM 55kW
Masz dużżoooo pieniędzy i lubisz ryzyko - możesz się zastanowić nad tym autem
3,5
~Bednar
Hatchback 1.6 i.e. 75KM 55kW
Problem z częściami,mało zamienników.Auto nie dla przeciętnego Nowaka.Tak jak z kobietą po kilku operacjach plastycznych-ciężko się z nią rozstać bo wszyscy się za nią oglądają.
~darekus
Hatchback 1.6 i.e. 75KM 55kW
Mam ten samochód 2 lata jak na 1994 rok spisuje sie świetnie zadnych powarznych usterek dobre przyśpieszenie.Narazie wymieniłem tylko zawieszenie z tyłu,no i opony :)Samochód warty swojej cenny