Oceny Lancia Delta II 1.8 i.e. 105KM 77kW 1993-1998

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Lancia Delta II 1.8 i.e. 105KM 77kW 1993-1998

~Piotrek
Hatchback 1.8 i.e. 105KM 77kW
Auto należy porównywac do aut z tamtego okresu. Golf III czy wszelakie Ople typu Astra/Vectra po prostu wymiękają. Nie to wyposazenie, nie ten wygląd/styl. Lancia Delta to prestiż i tapicerka w jasnej alcantrze a Opel to dziury w progach i podłodze. Golf III do siekierą rąbane wnętrze. Forda Escorta to nawet nie ma sensu porównywać - zbyt niska półka.
~andrzej.kurkowski22@gmail.com
Hatchback 1.8 i.e. 105KM 77kW
przy całej rzeszy vw, opli, fordów i japończyków jest to samochód nietuzinkowy o wspaniałym komforcie jazdy, dynamicznym silniku który nie ma ogromnego zapotrzebowania na paliwo. zawsze budzi ciekawskie spojrzenia przechodniów a i nie jeden wydawałoby się \'usportowiony\' wóz odpadł w przedbiegach. Włoskie piękno, idealne wykonanie, dbałość o szczegóły i konie mechaniczne rodem z ferrari!
~kamil
Hatchback 1.8 i.e. 105KM 77kW
samochód na 5 mam delte od roku ma 77 tyś moze mało ale kupiłem to od dziadka w italii:) i zrobiłem prawie 30 tyś (teraz ma 77 tyś) wyposażenie cała elektryka klimatronik fotele z alcantry jasnej po prostu rewelacja samochód tani a nie porównywalny do vw golfa fotele jak ze szmaty a wnętrze jak siekierą rąbane!!! po prostu klasa. auto nie banalne i nie zawodne naprawde dobry samochó polecam jak najbardziej. tylko z silnikiem 1.8 130 km a nie...
~lisbona lisbona@poczta.fm
Hatchback 1.8 i.e. 105KM 77kW
Miałem kilkanaście samochodów, ale żadnej Lancii nigdy wcześniej z bliska nie widziałem. Szukałem taniego samochodu w dobrym stanie. Trafiłem na Deltę rok prod. 1993 grudzień, I rej. luty 1994, 120 tys. km (wygląda na prawdziwy) przebiegu, sprow. z Luksemburga. Wsiadłem i miałem wrażenie, że jestem w prawie nowym samochodzie. Auto daje dużo przyjemności z prowadzenia. Mam je ponad rok i to pierwsze, dobre wrażenie nie mija.
2,5
~m_greda
Hatchback 1.8 i.e. 105KM 77kW
Nikomu nie polecam tego auta, moje wylądowało na szrocie, tam gdzie jego miejsce.
~Dziadek
Hatchback 1.8 i.e. 105KM 77kW
Duży komfort za umiarkowaną cenę
~rutra
Hatchback 1.8 i.e. 105KM 77kW
czasem male problemy prz \"wchodzeniu\" biegow, ale w granicach normy, autko ma juz swoje lata (Skrzynia biegów)