Ocena kierowcy - Lancia Delta III Hatchback Seria 1

THORUS, 11 lat temu
Silnik 1.6 Multijet 16V 120KM 88kW
Rok produkcji 2011
Lancia Delta III Hatchback Seria 1 1.6 Multijet 16V 120KM 88kW od 2011 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu : Jedzie się OK, gdyby nie reszta.
Karoseria : Pęknięta lampa i skrzypienia drzwi i klapy, uszczelki krzywo włozone przez partacza.
Układ hamulcowy : Przy cofaniu do tyłu trą i wibrują okładziny, nie wiem o co chodzi, mam to gdzieś.
Układ elektryczny : Faluje wyświetlacz klimy , nie mam siły, może na przeglądzie to zgłoszę, kierunkowskazu nie słychac w ogóle.
Nierówna praca na biegu jałowym
Wybieranie biegu jak w Polonezie!
OK!
Jeżeli jesteś wyższy od statystycznego makaroniarza , to patrząc w lewo nasrzyzowani widzisz słubek boczny , a nie czy masz wolną drogę, z przodu brak wyczucia dochodzi do 0,5 metra, mnie to przeszkadza.
Fotela z przodu wąskie i w trasie niewygodne słabo podpierają, za to ładnie wyglądają.
Jak masz na klimie 16C , to w rzeczywistości jest ok 20C, chodzi w cały świat.
TUTAJ OK!
OK!
Pali więcej niż w katalogu o ok 2-2.5 L
Ciągle coś skrzypi w drzwiach, fotelach, w zamkach, w klapie, to wkurza na trasie, żle zamontowane listwy i uszczelki w drzwiach , krzywo i tyle. Maska przylega ciasno do reflektorów, pękła szyba prawa a za dwa tyg. lewa reflektorów przednich, dealer w Waw-ie nie chce słyszec o wymianie, kupiłem na allegro , mój kolega przeregulował maskę i jest OK! Można można. Ogólnie niestarraność montażu, każdy element po lewej i prawej stronie auta inaczej zamontowany( segment premium po włosku!!!)
Od razu nie działał centralny zamek i pilot do zamka?!

On - zużycie paliwa dla silnika 1.6 Multijet 16V 120KM 88kW [l/100km]

6,7