Oceny Lancia Delta III Hatchback Seria 1

Najnowsze oceny Lancia Delta III Hatchback Seria 1

4,1
~GUN-freedom
Hatchback Seria 1 2.0 Multijet 16V 165KM 121kW
Silnik- jeden z 2 koncernów, który potrafi robić diesle. Niemcy już nie potrafią więc będzie zakaz diesli włoskich i francuskich... no wiecie "ekologia"- ;-). VW przegrał konkurencję w dziedzinie diesli więc nikt nie będzie diesli robił. Design- schowajcie się powoziciele pastuchów, octavii i woźnice golfów XXXX generacji. Design zewnętrzny i wew. Delty III nie jest osiągalny na deskach kreślarskich Helmutów z księgowości VAG. Nie chcę poniżać...
~Msz
Hatchback Seria 1 1.4 MultiAir 16V 140KM 103kW
Lancia to samochód dla bardzo małej grupy odbiorców w Polsce.Niestety większość dalej żyje w przekonaniu ,że nienieckie auta są najlepsze i bezawaryjne.To mit. Włoskie samochody się po prostu nie psują jeżeli są odpowiednio serwisowane. Moją Lancią jeździ żona ale dużo frajdy sprawia mi kiedy sam się nią przejadę.To samochód z duszą,niebanalny,wyróżniający się z tłumu,przyciągający spojrzenia,dający mnóstwo frajdy z jazdy.Świetnie wyposażony...
~kotybar
Hatchback Seria 1 1.6 Multijet 16V 120KM 88kW
Lancia Delta to całkiem przyjemny samochód. Zawsze miałem japońskie auta, a ostatnio skusiłem się na Włoszkę. Wizualnie pojazd bardzo ponadczasowy. Jako 10 lenie auto nie odbiega od najnowszych trendów motoryzacyjnych i "nie trąci myszką". Jest to dobra opcja dla tych, którzy w niewielkim budżecie chcą nowoczesnego designu. Nie znalazłem innego samochodu z 2012 roku, który miałby świeżość designu w roku 2023.
~piotrek_inf
Hatchback Seria 1 1.8 Turbojet 16V 200KM 147kW
Genialne auto. Po przesiadce z Alfy Romeo 159 jestem mega zaskoczony komfortem i jakością wykonania. Autem się płynie nie jeździ. Przy dłuższej jeździe nie czuje się w ogóle zmęczenia. Jak na razie jest super.
~BorysBW
Hatchback Seria 1 1.4 MultiAir 16V 140KM 103kW
Wygodnie, jakość na bardzo dobrym poziomie. Prowadzi sie bardzo dobrze. Trzeba tylko p[amietać aby za każdym razem wyłączać Start&Stop bo aktywuje sie automatycznie.
~leszekser
Hatchback Seria 1 1.9 Twinturbo Multijet 16V 190KM 140kW
Auto piękne, niepowtarzalne. Design na najwyższym poziomie. po przejechaniu 130 tys km w niecałe 3 lata jest OK
~JarekL
Hatchback Seria 1 1.6 Multijet 16V 120KM 88kW
Brak uwag. Takiego samochodu szukałem. Przestronny w środku, ładny na zewnątrz. Auto rzadko spotykane na ulicy.
~leszekser
Hatchback Seria 1 1.9 Twinturbo Multijet 16V 190KM 140kW
Ogólnie - piątka za design, wykończenie, silnik, i to coś... co sprawia ze ludzie oglądają się za tym autem...
~harvest
Hatchback Seria 1 1.6 Multijet 16V 105KM 77kW
Niepowtarzalny design, obszerne wnętrze i duże zadowolenie z jazdy. Przesiadłem się z mniejszego samochodu więc mogę podchodzić zbyt euforycznie - ale znajomi szczerze mi zazdroszczą
~Piotr
Hatchback Seria 1 1.6 Multijet 16V 105KM 77kW
Poza powyższymi uwagami AUTO JEST SUPER!! Jedynie fotele choć wyglądają super to nie zapewniają porządnego trzymania bocznego.
Lancia Delta III Hatchback Seria 1