Oceny Lancia Delta III Hatchback 1.4 Turbo-Jet 150KM 110kW od 2008

Lancia Delta III Hatchback 1.4 Turbo-Jet 150KM 110kW od 2008 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Lancia Delta III Hatchback 1.4 Turbo-Jet 150KM 110kW od 2008

~Bartosz
Hatchback 1.4 Turbo-Jet 150KM 110kW
W tej cenie nie było lepszego wyboru i na szczęście miałem rację. Widocznie dlatego to najdłużej użytkowane przeze mnie auto (ponad 5 lat), i nie widzę potrzeby się jej pozbywać. Komfort, wyposażenie (ma wszystko :) ), pakowność, dużo miejsca na tylnej kanapie, mocny i trwały silnik, tani serwis i części, i oryginalny, ładny wygląd. 95% części jest wspólna z fiatem bravo2 (trochę mniej z AR Giuliettą) więc nie ma problemu z ich dostępnością....
~mirekwyd
Hatchback 1.4 Turbo-Jet 150KM 110kW
5 gwiazdek za całokształt, chociaż oczywiście minusy są, więc bardziej właściwą oceną byłoby 4,5. W okresie kilku lat użytkowania samochodu nie wydarzyło się nic, co mogłoby bardzo negatywnie wpłynąć na jego ocenę.
3,8
~Antoni
Hatchback 1.4 Turbo-Jet 150KM 110kW
Auto bardzo ładne dla mnie .Ale też ma wady do których trzeba się przyzwyczaić .pierwsza to szerokie słupki widoczność trzeba się pilnować drugie to fotele słabo trzymają na zakrętach boczne oparcia zawieszenie dość sztywne na nie równych drogach się robi nie przyjemnie skrzynia nie lubi szybkiej zmiany troszkę haczy skrzynia biegów słaba i 6 powinna być bardziej ekonomiczna na trasie
~Piotr
Hatchback 1.4 Turbo-Jet 150KM 110kW
W swojej klasie przyzwoicie wyciszony, lepiej wyciszona klasa wyżej. Bez dużych usterek, 1 mała szybko naprawiona. Sprawny silnik z dobrym przeniesieniem napędu. Bardzo dużo miejsca tak z przodu jak i z tyłu.
~z
Hatchback 1.4 Turbo-Jet 150KM 110kW
Wygodnie, dynamicznie i pewnie ...i w miarę ekonomicznie, do tego zwraca uwagę stylem i urodą. Jak na razie większości znajomych design się podoba do tego, marka Lancia jest całkiem nieźle postrzegana. Dla mnie najważniejsze to dynamika silnika i to w pełnym zakresie obrotów, b. dobre hamulce i sprawne zawieszenie, mogłoby być nieco ciszej.
~Grzegorz
Hatchback 1.4 Turbo-Jet 150KM 110kW
Doskonałe auto. Na razie to moja miłość. Oryginalny wygląd i rzadkość modelu na drodze sprawia, że wybija się spośród szarzyzny. Auto przemyślane i wygodne. Wszystko tak jak ma być. Jeżdżąc deltą czuje się, że to autko klasy premium.
Dziennik kosztów dla Lancia Delta III Hatchback 1.4 Turbo-Jet 150KM 110kW
7,4
~Azzie
Hatchback 1.4 Turbo-Jet 150KM 110kW
Kocham to auto. Zakochałem się w nim od pierwszego wsiądnięcia. Na pierwszej wizycie w salonie wpłaciliśmy zaliczki i 4 dni później wyjeżdżaliśmy dwoma nowiutkimi Deltami. Oglądałem wiele innych samochodów w tej cenie: część była żenująca, część poprawna, kilka sensownych, ale tylko w Delcie poczułem się jak na pierwszej randce z pierwszą kobietą której imię nie kończy się na .jpg ;)
~Lomak90
Hatchback 1.4 Turbo-Jet 150KM 110kW
Auto w którym zakochałem się od pierwszego wejrzenia. W prawdziwej miłości trzeba iść na kompromisy i Lancia jest tego najlepszym przykładem.
~umit
Hatchback 1.4 Turbo-Jet 150KM 110kW
Dosyć prosta konstrukcja, uzupełniona silnikiem niezbyt skomplikowanym, ale dającym wystarczająco dobre osiągi, a wszystko w ładnym opakowaniu z odczuwalnym włoskim stylem
4,1
~Sknera
Hatchback 1.4 Turbo-Jet 150KM 110kW
Samochod zachwycajacy urokiem osobistym, dobrze jezdzacy i wyposazony, choc z wadami jak kazdy
Lancia Delta III Hatchback