Oceny Lancia Delta III Hatchback 1.6 MultiJet 120KM 88kW od 2008

Lancia Delta III Hatchback 1.6 MultiJet 120KM 88kW od 2008 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Lancia Delta III Hatchback 1.6 MultiJet 120KM 88kW od 2008

~KryniuPL
Hatchback 1.6 MultiJet 120KM 88kW
Eleganckie piękne auto, czuć lepsza jakoś wykonania w porównaniu do innych aut którymi jeździłem. Ciche, dynamiczne mega wygodne auto. Serwis owszem często wymaga oryginalnych części jak w przypadku naprawy wysprzeglika czy kompletu sprzęgła, tanio nie było ale jednak polecam bo warto dołożyć trochę więcej i mieć namiastkę luksusu poelcam mega! Bardzo ekonomiczny silnik 1.6 MJ pozwala osiągać 4.3 litra w trasie przy około 100 km/h.
3,4
~Mateusz Ciurla
Hatchback 1.6 MultiJet 120KM 88kW
Pięknej urody nie można zaprzeczyć,wygląda na droższą niż jest. Fotele z przodu są ok, z tyłu natomiast są nie wygodne i dla wyższej osoby będzie mało miejsca na głowę.Z silnikiem 1.6 MultiJet 120 KM jest mułowaty. Lubi się czasami posypać, szczegulnie elektryka, ale ma lawecie stoi (zaskakująco) mało.
~Adam
Hatchback 1.6 MultiJet 120KM 88kW
Jestem bardzo zadowolony z zakupu lanci delty lll generacji. Samochod jest wyjatkowy i niebanalny. Co jakis czas rozne osoby pytaja mnie jak sie prowadzi jaki ma silnik i slysze ze im sie podoba. Troche luksusu za nieduze pieniadze...
~MacieK
Hatchback 1.6 MultiJet 120KM 88kW
b. dobre w mieście, nie boi się długich tras - b. wygodne siedzenia przód, tył nie sprawdzałem a dzieci jeżdżą w fotelikach - bardzo przydaje się regulacja oparć w kanapach tył gdy dzieciaki śpią na długiej trasie
3,4
~Opiniodawca
Hatchback 1.6 MultiJet 120KM 88kW
Ogólnie nie ocenie tego samochodu zbyt wysoko - jeździłem wieloma innymi w podobnej klasie z lat 2008-2009...praktycznie nic nie zachwyca. Jednak faktem jest, że ludzie z zaciekawieniem oglądali się za samochodem....tylko czy podziwiali, czy po prostu pierwszy raz widzieli takiego dziwoląga...ciężko powiedzieć.
~krzychu
Hatchback 1.6 MultiJet 120KM 88kW
auto rewalacyjnie sie prezentuje. i jest godne uwagi z cala pewnoscia. najwazniejsze ze na parkingu nie pomyle sie wsiadajac do czyjegos auta
~Rekinardo
Hatchback 1.6 MultiJet 120KM 88kW
Nie wiem z kod te kretyńskie opinie mechaników o LACI ale są blednę. Chyba specjalnie źle mówią o tym aucie bo nikt by nie odwiedzał zakładów naprawy samochodów.
~Pablo
Hatchback 1.6 MultiJet 120KM 88kW
Autko idealnie spelnia moje potrzeby. Jest niesamowicie pojemne, niesamowicie piekne, niesamowicie zrywne a na dodatek obszyte wewnatrz przepiekna skora.
~Thermano
Hatchback 1.6 MultiJet 120KM 88kW
Już Bravo II było dla mnie przefajnym autem . Teraz doszła masa komfortu , miejsca i klasy . Stylistyka auta odwraca głowy . Moją też . Nadal
~Dawid
Hatchback 1.6 MultiJet 120KM 88kW
Mogło by być lepsze , zwłaszcza odczuwalne przy większych prędkościach (Autostrada) (Wyciszenie)
Lancia Delta III Hatchback