Ocena kierowcy - Lancia Delta III Hatchback

Silnik 1.6 MultiJet 120KM 88kW
Rok produkcji 2009
Lancia Delta III Hatchback 1.6 MultiJet 120KM 88kW od 2008 - Oceń swoje auto
Inne
Autko idealnie spelnia moje potrzeby. Jest niesamowicie pojemne, niesamowicie piekne, niesamowicie zrywne a na dodatek obszyte wewnatrz przepiekna skora.
Jak na pojemnosc 1.6 litra to moment jest bardzo duzy i wynosi 300 NM. Czuc to. Zastanawialem sie nad wersja 1.9 twinn turbo. Wybor padl na 1.6 i wcale nie jestem zawiedziony. Wczoraj 300 km po autostradzie predkosc 160-170 praktycznie non stop i spalanie 6 litra srednie !
Skrzynia bardzo fajna jedynie skoki moglby byc nieco krotsze.
Trzyma sie drogi jak przyklejona. Nie myszkuje przy wyzszych predkosciach
Z przodu slabo, szkoda ze nie mam czujnikow parkowania bo grill i zderzak jest bardzo nisko osadzony a na dodatek wysuniety jeszcze do przodu. Z tyly fatalnie, nie obnizam oceny ze wzgeldu na to ze z tylu czujniki parkowania mam . Niestety cos za cos. Sylwetka auta jest piorunujaca i ta widocznosc na tym cierpni
Wszystko pod reki i chodzi jak maselko
Wentylacja na najwyzszym poziomie, szybko i skuteczna.
Z przodu pelno miejsca, szczegolnie na szerokosc. Auto jest bardzo szerokie, nie jest sie w ogole przytloczonym ani scisnietym szyba od drzwi ktora jest zaraz przy glowie. Z tylu jak w limuzynie, wszystko dzieki przesuwanej tylnej kanapie
Przy 170 km/h slychac mozna rozmawiac szeptem w aucie. To chyba mowi samo za siebie.
Mam autko nie dlugo, nic w nie jeszcze nie wlozylem. Daje doskonale gdyz Delta jest bardzo spokrewiona z Bravo ktore jest taniutkie w utrzymaniu
Za cene nowej Delty z salonu nie znajdzie sie nic lepszego. Taka jest moja opinia

On - zużycie paliwa dla silnika 1.6 MultiJet 120KM 88kW [l/100km]

5,3