Oceny Lancia Kappa Kombi

Lancia Kappa Kombi - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Lancia Kappa Kombi

~Bartek
Lancia Kappa
Samochód bardzo wygodny z dużą ilością miejsca. Idealny na długie trasy. Bobrze wyciszony. Dobrze się w nim czuję. Ogólnie auto oceniam pozytywnie ale nie kupiłbym go ponownie bo w przyszłości pewnie rozważałbym zakup nowszego auta, zwłaszcza, że Kappa pochodzi z końca produkcji a ma już swoje latka więc za parę lat przy moim podejściu do auta lepszego egzemplarza niż mam bym nie znalazł. Po prostu planuje Kappą jeszcze długo pojeździć.
~bp
Lancia Kappa
to dobre auto za rozsądne pieniądze. Komfort jazdy niesamowity, silnik elastyczny, dynamiczny i ekonomiczny - 5 cylindrów. jak tylko jest kupiony w dobrym stanie potrafi dać dużo radości kierowcy i pasażerom (a może przede wszystkim pasażerom:) auto jest obecnie do sprzedania: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8718823
Lancia Kappa
Jestem bardzo zadowolony. Jest to wóz jakiego zawsze szukałem. Luksusowy, piękny, szybki i w dodatku ogromny kufer... a nie tak sztampowy jak volvo 850 kombi czy nawet subaru impreza kombi. Kappa się wyróżnia.
~gaabriel
Kombi 2.0 20V 155KM 114kW
Lancia Kappa
Ogromna wygoda, powiedziałbym ze wieksza przestrzeń niż w bmw5(2001)
~Nindza
Lancia Kappa
Gdyby nie to ze Lancia ma monopol na tylne amortyzatory w kombi które kosztuja bagatela 2 tyś za jeden było by super, ale i tak raczej nie zmienie tego samochodu :)
~Krzysiek
Kombi 2.4 TD 124KM 91kW
Lancia Kappa
Ekstra duże kombi w dieslu za śmieszne pieniądze i wcale sie nie psuje.
~ Jan Balicki
~Michał
Kombi 2.4 TD 124KM 91kW
Lancia Kappa
Pracuje dość głośno ale na szczęście w środku tego nie słychać, poza tym nie mam uwag (wystarczająco silny i dynamiczny) (Silnik)
~swinx__wawa
Lancia Kappa
4, czasem odnoszę wrażenie ze słupek od strony kierowcy przesłania widoczność (Widoczność)
Kombi 2.0 20V 155KM 114kW