Lista ocen Lancia Kappa Kombi (8) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartek
Kombi 2.4 JTD 136KM 100kW
Zawieszenie dość miękkie ale w miarę pewne. Oczywiście masa powoduje że na ostrych czy zacieśniających się zakrętach trzeba być ostrożnym zwłaszcza, że w aucie odczucie prędkości sugeruje że jedziemy wolniej niż się wydaje. W moim egzemplarzu zawieszenie pracuje bardzo cicho, nie posiada luzów, amortyzatory sprawne. Niestety utrzymanie zawieszenia w tamkim stanie trochę kosztuje.
~bp
Kombi 2.4 JTD 136KM 100kW
Komfort resorowania dobry i chyba jak na nasze drogi wytrzymały, chociaż dość często wymieniam w miarę niedrogie elementy zawieszenia (tuleje wahaczy, drążek stabilizatora, itp.) Uwaga, lancia kappa kombi ma w tylnym zawieszeniu novomat - nie ma zamienników - jeden amortyzator na tył kosztuje 1700 zł.
~paco´´´
Kombi 2.4 TD 124KM 91kW
niby limuzyna, a prowadzi się w zakrętach równie dobrze jak chociażby celica, którą jeździłem wcześniej, za to komfort resorowania na naszych dziurawych drogach dużo większy
~poczta@ubiq.pl
Kombi 2.4 20V 175KM 129kW
Nie jest to układ z sportowego auta, jednak rewelacyjne wspomaganie nadrabia braki. Jedzie się tym przyjemnie. Nie ma problemów z wyczuciem zachowania samochodu.
~Nindza
Kombi 2.4 20V 175KM 129kW
super w ostrych zakretach pięknie sie jedzie powyzej 200km/h , tył samochodu podnosi sie cały samochód sie usztywnia wspomaganie robi sie słabsze:) genialnie poprostu
~Michał
Kombi 2.4 TD 124KM 91kW
Zarówno ja jak i wszyscy moi pasażerowie byli mile zaskoczeni komfortem jazdy tym autem w polskich warunkach.
~Krzysiek
Kombi 2.4 TD 124KM 91kW
Jak na te rozmiary i wagę super trzyma się drogi.
~ Jan Balicki
Rewelacja