Lista ocen Lancia Kappa (92) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 85 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Heniek
Sedan 2.0 20V Turbo 220KM 162kW
Idealnie terzyma się na łukach , anwet przy większych szybkościach. Rewelacyjny układ stabilizacji z tyłu. Dodatkowo w mojej wersji mam jeszcze 4 tłoczkowe hamulce Brembo - hamowanie miodzio, praktycznie zatrzymuje jak wryty.
~Paweł z Bełchatowa/p51mustang@o2.pl
Sedan 2.0 16V Turbo 205KM 151kW
Zaskakująco komfortowy i przyjemny w prowadzeniu układ jezdny,można nawet szybko pokonywać zakręty co jest nie do pomyślenia w innych limuzynach.świetnie tłumi nierówności i jest nawet stosunkowo trwały,mimo naszych pięknych dróg!?
~Skowoo
Sedan 2.0 20V 155KM 114kW
Dobrze wybiera nierówności, bardzo komfortowe. Jednak pomimo pozornej miękkości, potrafi zadziwić. Nieraz w kryzysowych sytuacjach samochód okazał się zaskakująco dobrze trzymać nawierzchni.
~piotr
Sedan 2.0 LE 146KM 107kW
wysoki komfort jednocześnie prowadzi się pewnie stabilnie, wybacza błędy przy szybkich manewrach-sprawdzone w porównaniu do bmw kappa jest przewidywalna 70 tyś 2 końcówki swożnie i tuleje tył
~michal
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
Wszystko było by więcej niż dobrze gdyby nie wyraźnie słyszalna praca całego zawieszenia. Nie są to stuki wywołane luzami, szum toczących się opon itp. Po prostu słychać jak tam wszystko pracuje.
~Dziaaduuu
Sedan 2.0 LE 146KM 107kW
układ jezdny jest b.wygodny, ale dośc szybko pojawiają się stuki w zawieszeniu, dodatkowo nie jest mistrzem zakrętów - jeździłem lepiej trzymającymi się drogi samochodami.
~RR1000
Sedan 2.0 20V 155KM 114kW
miekkie przy pokonywaniu przeszkod ale co mnie zdziwiło na poczatku prawie nie wychylajace sie na szybvkich zakretach (co jest zasługa działajacych w obie strony amortyzatorów)
~paco´´´
Kombi 2.4 TD 124KM 91kW
niby limuzyna, a prowadzi się w zakrętach równie dobrze jak chociażby celica, którą jeździłem wcześniej, za to komfort resorowania na naszych dziurawych drogach dużo większy
~poczta@ubiq.pl
Kombi 2.4 20V 175KM 129kW
Nie jest to układ z sportowego auta, jednak rewelacyjne wspomaganie nadrabia braki. Jedzie się tym przyjemnie. Nie ma problemów z wyczuciem zachowania samochodu.
~Nindza
Kombi 2.4 20V 175KM 129kW
super w ostrych zakretach pięknie sie jedzie powyzej 200km/h , tył samochodu podnosi sie cały samochód sie usztywnia wspomaganie robi sie słabsze:) genialnie poprostu