Oceny Lancia Kappa Sedan 2.4 TD 124KM 91kW 1994-2001

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Lancia Kappa Sedan 2.4 TD 124KM 91kW 1994-2001

~andrzej
Sedan 2.4 TD 124KM 91kW
miałem 3 kappusie 1 pochodziła z bor-u uwaga na nie zajeżdzone faktem jest że wymieniali wszystko w serwisach i orginalne części ale to co nie wymienili jest bardzo zmęczone i siada 2- sprowadzili mi z włoch -brudna do tego stopnia że przez brud nie było widać światełek z podświetleń i zniszczona zaniedbana żeby spóścić olej odkręcali mi misę i wygarniali szlam bo nie dało się go wymyć .oni jak się zaczyna walić auto to sprzedają za...
~Rafał Kucharczyk
Sedan 2.4 TD 124KM 91kW
Samochód nie każdemu przypadnie do gustu...w końcu nie szokuje oryginalną stylistyką...ale mnie bardzo się podoba jego potężna sylwetka. Widać,że to ciężkie i mocna auto. Niesamowicie wygodne zarówno w trasie jak i mieście. Dobry promień skrętu,świetna widoczność i stabilne zachowanie na drodze dają radość z jazdy. Naprawdę nie chce się wysiadać.
3,3
~artur
Sedan 2.4 TD 124KM 91kW
fałszywe obiegowe opinie krzywdzące markę,że włoskie się psuje,mówią ludzie którzy ostatni kontakt z włoską motoryzacją mieli na poziomie fiata126.fakt dbam o to auto,olej semisyntetyk 10w40 co średnio 9tyś 2 kursy italia,od trzech lat leje dodatek motor life reduktor tarcia,nie mylić z moto doktorami,nie jeżdzę szybciej niż 130km/h.pobiera 0.6 l oleju na 9 tyś
~piter7702
Sedan 2.4 TD 124KM 91kW
Parlamentarny luksus rodem z niemieckiej limuzyny poniżej ceny niemieckiego kompaktu.
~malin
Sedan 2.4 TD 124KM 91kW
Kupiłem auto prawdopodobnie od kompletnego buraka, zaniedbane mechanicznie. kupiłem za małe pieniądze , włożyłem 3 tyś zł i prawie nic nie zrobione.
~Łukasz
Sedan 2.4 TD 124KM 91kW
nie drogi w utrzymaniu jak sie wie gdzie kupywac czesci , trzeba pamietac zeby wszystkie czynnosci eksploatacyjne robic na czas a samochod wynagrodzi nam to bez awaryjnościa godny polecenia
Dziennik kosztów dla Lancia Kappa Sedan 2.4 TD 124KM 91kW
3,8
~Piotras
Sedan 2.4 TD 124KM 91kW
Mam taki problem swieci mi sie kontrolka CHECK CO to mzoe byc gg 8227632 inter17@vp.pl
~andrzej@startowki.pl
Sedan 2.4 TD 124KM 91kW
narazisz sie na zazdrosc sasiadow, rodziny i znajomych. moj nastepny samochod to tez bedzie lancia : mlodsza kappa lub thesis
~Somebody
Sedan 2.4 TD 124KM 91kW
Trudno ocenić, autko do czasu, w którym się zespuje jest bez zastrzeżeń.
~wojtek Ostrowiec św
Lancia Kappa Sedan