Ocena kierowcy - Lancia Lybra Sedan

Joanna, 20 lat temu
Silnik 1.8 16V 131KM 96kW
Rok produkcji 1999
Lancia Lybra Sedan 1.8 16V 131KM 96kW 1999-2006 - Oceń swoje auto
Jeżeli przeczytałeś poprzednie komentarze, to już wiesz, co chcę powiedzieć! Jestem kobietą wymagającą i lubiącą luksus - moja lybra spełnia wszystkie oczekiwania i pieści wszystkie moje zmysły - wzrok, dotyk, dobry smak.
Śmiga, że aż miło, mruczy jak "podkręcony" kociak.
Biegi wchodzą mięciutko i cieplutko, ładnie przenosi na kółka to co pod maską.
Znasz to uczucie bezwzględnego posłuszeństwa? Ona jest taka! Reaguje na każdy Twój ruch, nie ma własnych pomysłów i "skoków w bok".
Możesz oglądać świat szeroko otwartymi oczami. Jej światła doskonale rozświetlają noc.
Wyobraź sobie, że siedzisz pod palmą na leżaku - drink pod ręką z prawej strony, z lewej olejek do opalania, z tyłu parasol - wszystko na swoim miejscu, nic nie chcesz zmieniać!
Przyjemny powiew wiatru, latem chłodny, zimą rozgrzewający.
Nie wejdzie tu ani 9 słoni, ani 7 żyraf, bo to auto pięcioosobowe!
Oprócz mruczenia kociaka i gwizdów zachwytu ze strony innych kierowców, nie usłyszysz nic innego.
To taka sytuacja jak w dobrym pubie - czasem wypijesz 3 drinki, czasem 4, a rachunek i tak wysoki, chociaż nie żal go płacić.
Za komfort się płaci, lecz nie znam innego auta na rynku, które oferowałoby taką wygodę, niezawodność i przyjemność z jazdy za podobne pieniądze. Ci, którym szkoda pieniędzy na samochód jeżdżą rowerem albo tramwajem.
Przyjaciel nie zawodzi.
Przyjaciel nie zawodzi zwłaszcza w trudnych sytuacjach!
Lancia Lybra Sedan