Dodaj swoją ocenę

Kombi 2.0 20V 154KM 113kW
Jakbym kupował, to drugą taką. No może alternatywnie z silnikeim 2,4 JTD
~menes
Lancia Lybra I
świetne auto o nietuzinkowym wyglądzie w którym można się zakochać
~kik
Lancia Lybra I
Auto dobre, ma swoje wady i zalety, ale to najlepszy samochód jaki miałem (wcześniej VW Golf, Seat Toledo, Renault Laguna, Nissan Primera). Zawieszenie na polskie drogi - słabo, ale koszty napraw nie są przerażające.
~ramzsesssssss
Lancia Lybra I
auto dla ludzi ceniacych komfort, orginalnosc, styl, wygode, wyroznia sie z tlumu i jest na czym zawiesic oko, sam widze jak jade przez miasto jak ludzie sie ogladaja z moja lyberka :) jednym slowem,samochod z charakerem!
~Joanna
Sedan 1.8 16V 131KM 96kW
Lancia Lybra I
Jeżeli przeczytałeś poprzednie komentarze, to już wiesz, co chcę powiedzieć! Jestem kobietą wymagającą i lubiącą luksus - moja lybra spełnia wszystkie oczekiwania i pieści wszystkie moje zmysły - wzrok, dotyk, dobry smak.
~Mikke
Lancia Lybra I
Każde niemiecke auto jest przy tym rozklekotaną zabaweczką. Do tej pory byłem miłośnikiem samochodów z Japoni i nadal mam do nich więlki szacunek (miełem już dwie toyoty), ale lancia rządzi. Ma ocynkowaną blachę, rdzy ani śladu, wygląd rewlacyjny, jeździ jak nowa.
~Marek
Lancia Lybra I
przy pierwszym spojrzeniu brzydki samochód o dziwacznym dresingu po chwili zastanowienia na fotelu kierowcy można zauważyć że to pięknie dopracowane auto z niepowtarzalnym środkiem którego próżno szukać w osławionych Niemcach a w Japończykach w ogóle nie ma
~Łukasz
Kombi 1.8 16V 131KM 96kW
Lancia Lybra I
wberw pozorom to samochód przyzwoity. Gdy będzie dobrze obsługiwany (poza siecią ASO) można tym pojeździć. za wyborem przemiawia super wyposażenie i to że w zasadzie samochód nie rdzewieje.

Dziennik kosztów dla Lancia Lybra

6,5
9,7
10,3
~Janek
Sedan 2.0 20V 150KM 110kW
Lancia Lybra I
Żadnych poważnych awarii,parę rzeczy wymieniłem : sprężyny tył ,wydech końcowy, wodziki od mechanizmu podnoszenia szyb, "przepływka", końcówki drążków, łożysko koła tył .Silnik bardzo fajnie pracuje na benzynie i gazie , nie ma problemów z wyprzedzanie. Komfort z jazdy duży, dobrze trzyma się drogi.
~niki129
Kombi 2.0 20V 154KM 113kW
Lancia Lybra I
Bardzo udany samochód, nie gorszy niż niemiecka konkurencja z tamtych lat. Wiem co pisze bo w teraz jeżdżę BMW E46 i Lancia wcale nie była gorszym samochodem tylko zupełnie innym. Jeżeli komuś odpowiada styl Lybry to z czystym sumieniem POLECAM. Dodam ze auto jest bardzo bezpieczne. Osobiście przetestowałem....
Lancia Lybra

AUTOCENTRUM.PL S.A.