Lista ocen Lancia Lybra Sedan 1.8 16V 131KM 96kW 1999-2006 (30)

~"Juras"
Sedan 1.8 16V 131KM 96kW
Auto jest piękne, wygodne i niezawodne. Komfortowe wnętrze, doskonały system audio sprawiają, że każda przejażdżka lybrą to przyjemność.
~qbi2@interia.pl
Sedan 1.8 16V 131KM 96kW
bardzo ładne, eleganckie i komfortowe auto za przyzwoitą cenę
~krzy36
Sedan 1.8 16V 131KM 96kW
Co do silnika nie mam żadnych zażaleń, cicha praca w środku nic nie słychać, chyba że chcemy słyszeć ten unikalny dżwięk przy przyciśnięciu pedału gazu jak dla mnie istna symfonia. Moc 130 koników jest ok, jak na nie wielką wagę samochodu. (Silnik)
3,1
~fabian l
Sedan 1.8 16V 131KM 96kW
Samochod slaby a szkoda bo jest inny i sie wyroznia.Jakosc wnetrza jest tylko dobra a powinna byc bdb, sporo usterek narazie gwarancyjnych .Mam ten samochod sluzbowo wiec mam to gdzies ale nigdy bym go nie kupil .To samochod dla indywidualistow ktorzy cenia glownie wyglad bo reszta to zaledwie przcietnosc -czyli typowy fiat za duzo tandety i niedokladnosci
~Maciej J.
Sedan 1.8 16V 131KM 96kW
No to już chyba każdy wie że masakra :) ale w stosunku do jakości auta da się żyć... (Wentylacja i ogrzewanie)
~Marcin
Sedan 1.8 16V 131KM 96kW
Auto bardzo komfortowe, estetyka wnętrza bardzo wysoka, ekstra nagłośnienie marki Bose. Silnik 200 jechałem. Wkłady własne jedynie w wodziki do szyb w drzwiach.
~Jurek
Sedan 1.8 16V 131KM 96kW
AUTO BARDZO REPREZENTACYJNE. JEGO ZALETY MOŻNA DOSTRZEC NA DŁUGICH TRASACH!!!
~Lybra1,8
Sedan 1.8 16V 131KM 96kW
rewelacyjny samochód dla ludzi ceniących dyskretny powiew luksusu, dla ludzi z klasą
~Jan Engles
Sedan 1.8 16V 131KM 96kW
Swietny, elegancki, komfortowy i wspaniale wyposazony nawet w najubozszej wersji samochod. Polecam!
4,1
~dekiel88
Sedan 1.8 16V 131KM 96kW
mimo ciągłej konserwacji klimy szyby niemiłosiernie parują (Wentylacja i ogrzewanie)
Lancia Lybra Sedan