Oceny Lancia Thesis

2,2
~Bożek
Sedan 2.4 20V 170KM 125kW
Lancia Thesis
Już bym tego drugi raz nie kupił , sporo elektroniki ale jakości made in china chyba , dosłownie niema miesiąca żeby jakaś kontrolka się nie zaświeciła , kilka razy miałem problem z odpaleniem , materiały w środku troche imitacja luksusu:/// wszystko się odkleja i pruje. Kupić niema problemu ale potem z odsprzedażą jest problem , już swoją sprzedaje pół roku i nic....Auto zbyt awaryjne głównie elektronika i osprzęt silnika , niewiem jak diesle...
~Konrad
Sedan 2.0 20V Turbo 185KM 136kW
Lancia Thesis
Gdyby to ode mnie zależało kupiłbym ten samochód jeszcze raz. Ale koszt remontów oraz przestoje z tym związane z rozsądku nakazują kupić młodsze auto. To zdecydowanie jest auto dla specjalnych zapaleńców umiejących i lubiących pomajstrować przy samochodzie. Zapewne tak komfortowym samochodem już jeździć nie będę.
~Rafał
Sedan 2.0 20V Turbo 185KM 136kW
Lancia Thesis
Auto za tą cenę godne uwagi. Nowy model kosztował 200 tys. zł a teraz dobry egzemplarz można kupić za 15 % tej kwoty. Jest komfortowe i bezpieczne. Problemem są tylko komunikaty awarii systemów pojawiające się i znikające bez powodu na desce rozdzielczej. Myślę, że warto kupić ten samochód, ale jego przyszły właściciel musi się liczyć z kosztami części zamiennych i serwisu. To chyba auto dla indywidualistów, lubiących wyróżniać się w tłumie,...
~zyx
Lancia Thesis
Po Lybrze wybór Thesis był w miarę świadomy. Wiedziałem, że jeżeli czasami (naprawdę rzadko)coś się zaświeci, np. po wyjechaniu z myjni, to w 9 przypadkach na 10 zgaśnie przy następnym uruchomieniu silnika.
1,3
~jurek
Sedan 2.4 20V 170KM 125kW
Lancia Thesis
Awaria to drugie imie tego auta , silnik tragedia , co chwila elektryka wysiada i pali bezpieczniki bez powodu:// pozatym kosztu utrzymania ogromne , a auto nie daje wrażeń czy fajnego prowadzenia , środek to tandeta jak z bazaru , wszystko skrzypi i trzeszczy na wybojach , kierownica już tak złuszczona że niedługo będzie blache widać , skóra w środku wygląda jak szmata z lumpexu:/// Tragiczne auto
~apoczta2@wp.pl
Lancia Thesis
Nieprawdopodobny sprzęt oprócz mocy w niczym nie ustępuje np. BMW serii7 z 2007 roku a wręcz przewyższa ją. o Mercedesie klasy E z plastikami w komorze bagażnika i schowkiem zamykanym na klucz nie wspominam.przez 183tys. km nawet żarówka się nie przepaliła tylko planowe przeglądy rozrząd filtry,klocki-tarcze oryginalne.

Usterki Lancia Thesis

Lancia Thesis – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Bartek
Lancia Thesis
Kaszana ze zdobyciem nowego oryginalnego zawieszenia, można sobie regenerować ale tak to na 20 tys km jest ok. Jeżeli jeździsz po dziadowskich drogach to polecam sobie odpuścić to auto.
~Thesis
Sedan 2.4 JTD 150KM 110kW
Lancia Thesis
Lancię posiadam od 3 lat i nadal jestem nią zachwycony.
2,6
~Sebitre
Sedan 2.4 JTD 150KM 110kW
Lancia Thesis
Ogólnie niedopracowane auto , wiele nie dociągnięć typu szwy puszczają na skórze , wykładzina na podłodze się pruje itd.
~bartek
Lancia Thesis
Auto warte zakupu choć czasami trzeba się obchodzić jak z jajkiem to mój drugi Thesis tym razem 175 KM