Oceny Lancia Thesis

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Lancia Thesis

~arti56@wp.pl
Lancia Thesis I
Poza tymi drobiazgami to samochód jest super,jazda do Włoch bez żadnych obaw praktycznie nie odczówa sie zmęcznia
1,3
~jurek
Lancia Thesis I
Awaria to drugie imie tego auta , silnik tragedia , co chwila elektryka wysiada i pali bezpieczniki bez powodu:// pozatym kosztu utrzymania ogromne , a auto nie daje wrażeń czy fajnego prowadzenia , środek to tandeta jak z bazaru , wszystko skrzypi i trzeszczy na wybojach , kierownica już tak złuszczona że niedługo będzie blache widać , skóra w środku wygląda jak szmata z lumpexu:/// Tragiczne auto
~apoczta2@wp.pl
Lancia Thesis I
Nieprawdopodobny sprzęt oprócz mocy w niczym nie ustępuje np. BMW serii7 z 2007 roku a wręcz przewyższa ją. o Mercedesie klasy E z plastikami w komorze bagażnika i schowkiem zamykanym na klucz nie wspominam.przez 183tys. km nawet żarówka się nie przepaliła tylko planowe przeglądy rozrząd filtry,klocki-tarcze oryginalne.
~zyx
Lancia Thesis I
Po Lybrze wybór Thesis był w miarę świadomy. Wiedziałem, że jeżeli czasami (naprawdę rzadko)coś się zaświeci, np. po wyjechaniu z myjni, to w 9 przypadkach na 10 zgaśnie przy następnym uruchomieniu silnika.
~Sceptyk
Lancia Thesis I
Piękne auto przeładowane elektroniką, trudno się go pozbyć, osobiście nie polecam
2,2
~Bożek
Lancia Thesis I
Już bym tego drugi raz nie kupił , sporo elektroniki ale jakości made in china chyba , dosłownie niema miesiąca żeby jakaś kontrolka się nie zaświeciła , kilka razy miałem problem z odpaleniem , materiały w środku troche imitacja luksusu:/// wszystko się odkleja i pruje. Kupić niema problemu ale potem z odsprzedażą jest problem , już swoją sprzedaje pół roku i nic....Auto zbyt awaryjne głównie elektronika i osprzęt silnika , niewiem jak diesle...
~wolinoga@o2.pl
Lancia Thesis I
auto nowoczesnej konstrukcji prz niskiej cenie.producent powinien się mimo wszystko zawstydzić brakiem mapy polski do nawigacji oraz polskiego menu komputera
~Rafał
Sedan 2.0 20V Turbo 185KM 136kW
Lancia Thesis I
Auto za tą cenę godne uwagi. Nowy model kosztował 200 tys. zł a teraz dobry egzemplarz można kupić za 15 % tej kwoty. Jest komfortowe i bezpieczne. Problemem są tylko komunikaty awarii systemów pojawiające się i znikające bez powodu na desce rozdzielczej. Myślę, że warto kupić ten samochód, ale jego przyszły właściciel musi się liczyć z kosztami części zamiennych i serwisu. To chyba auto dla indywidualistów, lubiących wyróżniać się w tłumie,...
Dziennik kosztów dla Lancia Thesis
8,8
14,5
~Thesis
Sedan 2.4 JTD 150KM 110kW
Lancia Thesis I
Lancię posiadam od 3 lat i nadal jestem nią zachwycony.
~bartek
Lancia Thesis I
Auto warte zakupu choć czasami trzeba się obchodzić jak z jajkiem to mój drugi Thesis tym razem 175 KM
Lancia Thesis