Oceny Lancia Zeta

Oceny Lancia Zeta – wybierz silnik

Najnowsze oceny Lancia Zeta

~Robert
Minivan 2.0 JTD 109KM 80kW
nieprawdopodobnie wygodne i niezawodne auto; moja wielka 7 osobowa rodzinka mieści się bez problemu; jedyny mankament to niewielka przestrzeń bagażowa ale od czego są boxy; autem przejechałem ponad 300tkm i praktycznie żadnych napraw -tylko wymiana materiałów eksploatacyjnych i amortyzatorów; spalanie jak na tą wagę (1700 kg na pusto) w moim przekonaniu rewelacyjne- miasto absolutnie zakorkowane w granicach 9,5 litra, trasa około 6 litrów...
~Pioto
Minivan 2.0 JTD 109KM 80kW
Kupiłem bo miałem dobrą okazję. Jak każdy samochód sprowadzony miał wypadkową przeszłość i cofnięty licznik. Wnętrze dość zaniedbane, silnik nadawał się do wymiany, część wyposażenia nie działała. Po doprowadzeniu do stanu używalności jestem zadowolony.
~Jazeon
Minivan 2.0 Turbo 147KM 108kW
Jak dla mnie super auto. Bardzo pakowne (na upartego palete EURO można zapakować, co się nie udaje u niemieckich konkurentów ze względu na nadkola), wersalkę przewiozę, czwórkę małych dzieci tak, by się nie pobiły (dwoje w środkowym i dwoje w trzecim rzędzie), dzieci wychodząc z samochodu na parkingu, czy pod hipermarketem nie uszkodzą zaparkowanego obok auta drzwiami (drzwi tylne, boczne odsuwane). Silnik super do dynamicznej jazdy niestety...
~settimo@vp.pl
Minivan 2.0 Turbo 147KM 108kW
Auto ma swoje lata , brak uchwytów na napoje ( szczegól ) ogolnie tanie auto jesli chodzi o czesci ale w wielu sklepach polecam prosic o czesci do fiata lub peugeota w sklepach na slowo Lancia czasem odrazu słysze ze Lanci nie prowadzimy :)W poruwnaniu z np. Galaxy plusem sa boczne otwierane drzwi !!!! i oczywiscie cena :)
3,2
~hary
Minivan 2.1 TD 109KM 80kW
kto stawia na komfort przez duze"k" funkcjonalnosc i wygode a przy tym jest zlota raczka lub pasjonatem marki ten bedzie zadowolony lecz dla przecietnego czlowieka oczekujacego od auta trwalosci to nieporoazumienie.odradzam zakup mimo ze sentyment do auta zostal:)
~torunpiotr@wp.pl
Minivan 2.1 TD 109KM 80kW
Pojazd w którym można się cieszyć jazdą.Gdy nią jadę nie muszę nigdzie pędzić na warjata.Cieszy mnie każdy przejechany kilometr i nie jako odpoczywam w tym samochodzie.Świat wydaje się odizoloweny odemnie,na wszystkich patrzę z góry i mam świadomość że pod maską mam dośc mocy żeby pokazać na co stać Lancie 2,1td 109KM. Mogła by troszke mniej palić w mieście,albo paliwo mogło by potanieć.No,ale luksusy kosztują.
Dziennik kosztów dla Lancia Zeta
7,1
~RIDER.RIDER@INTERIA.PL
Minivan 2.0 Turbo 147KM 108kW
auto jest poprostu super. Trzeba sie nim przejechać, żeby to zrozumieć. Jest 100 razy lepsze od bliźniaczych Peugeota 806, Evasiona, czy Ulissesa. Sam mam dwa takie autka, gorąco polecam. Chętnie wymienie poglądy i opinie z posiadaczami ZETY.
~Mieczysław
Minivan 2.0 JTD 109KM 80kW
Same plusy, szczególnie widoczność, ekonomiczny silnik oraz ilośc miejsca
~ostrowiecrafał
Minivan 2.0 Turbo 147KM 108kW
kupiłem Zetkę zamiast VW Transportera i nie żałuję. Drugi raz zrobiłbym to samo. Komfort jazdy bez porównania lepszy.
~daro
Minivan 2.0 Turbo 147KM 108kW
to najlepszy van jaki jest!opłaca się dołożyć te 3-4tys i kupić Lancie,zamiast Peugota,Fiata czy Citroena te auta to nie ta bajka!Od amerykańców miliard razy lepszy wiem co pisze przerabiałm.