Oceny Lancia Zeta 2.1 TD 109KM 80kW 1996-2002

Najnowsze oceny Lancia Zeta 2.1 TD 109KM 80kW 1996-2002

3,2
~hary
Minivan 2.1 TD 109KM 80kW
kto stawia na komfort przez duze"k" funkcjonalnosc i wygode a przy tym jest zlota raczka lub pasjonatem marki ten bedzie zadowolony lecz dla przecietnego czlowieka oczekujacego od auta trwalosci to nieporoazumienie.odradzam zakup mimo ze sentyment do auta zostal:)
~torunpiotr@wp.pl
Minivan 2.1 TD 109KM 80kW
Pojazd w którym można się cieszyć jazdą.Gdy nią jadę nie muszę nigdzie pędzić na warjata.Cieszy mnie każdy przejechany kilometr i nie jako odpoczywam w tym samochodzie.Świat wydaje się odizoloweny odemnie,na wszystkich patrzę z góry i mam świadomość że pod maską mam dośc mocy żeby pokazać na co stać Lancie 2,1td 109KM. Mogła by troszke mniej palić w mieście,albo paliwo mogło by potanieć.No,ale luksusy kosztują.
~Marek
1,2
~nkkk
Minivan 2.1 TD 109KM 80kW
109 koni to zdecydowanie za mało, jak wół, silnik bardzo mocno wysilony, ledwo zipie, pali bardzo dużo (Silnik)
~WASKIWW
~torunpiotr@wp.pl
Minivan 2.1 TD 109KM 80kW
Często przepalające się żarówki klapy tylnej.Dziejsię tak kiedy zamykam klapę przy włączonym oświetleniu zewnętrznym.Włókno żarówki się strzącha.Niestyczność wewnętrznego włącznika oświetlenia.Wyświetlacz klimatronika ulega rozwarstwieniu,chyba powodem jest wiek auta. (Bezawaryjność (drobiazgi))
~Jędrzej1002
Minivan 2.1 TD 109KM 80kW
Jak na spory przebieg (chociaż przy tym dieslu ciężko określić co to znaczy "duży przebieg") silnik pracuje bardzo kulturalnie, szczególnie jak się rozgrzeje. Nie wykorzystuję pełnej mocy ze względu na spore spalanie (8-10 l/100km), poza tym jeszcze dobrze nie wyczułem auto, bo użytkuję go dopiero drugi miesiąc. Ale jak trzeba "depnąć" to się nieźle zbiera. (Silnik)