Oceny Land Rover Range Rover Velar

Silniki Hybrydowe plug-in Land Rover Range Rover Velar

Najnowsze oceny Land Rover Range Rover Velar

~Marcin
Land Rover Range Rover Velar
Wygląd jest piękny i robi duże wrażenie. Ale wygląd to jedno a użyteczności drugie. Dzień po zakończeniu gwarancji auta wyświetliło kilka błędów: Błąd HDC, usterka skrzyni biegów. Błędy pojawiły się w czasie jazdy. Auto ma zablokowane pokrętło biegów. Trzeba się zatrzymać odczekać 5 min i gałką się chowa i można jechać dalej do kolejnej serii błędów. Serwis oczywiście nie wie co się dzieje bo komputer nie widzi tego błędu. Przy jeździe po...
2,5
~Anonymous
SUV 2.0 Si4 250KM 184kW
Land Rover Range Rover Velar
Na niecałe 3 lata eksploatacji niecały rok stał w serwisie, rozsypany silnik, klamki pojedynczo wysuwają się i wsuwają kiedy chcą, czasami auto się samo zamknie z kluczykiem w środku, system info-rozrywki pisany chyba przez jakiegoś hinduskiego nastolatka bo prawie że częściej coś nie działa niż działa czasami włączy się po kilkudziesiecu sekundach po odpaleniu silnika czasami nie, zdaża się że podświetli matrycę ale nic nie wyświetli po...
~sobul grzegorz
SUV 2.0 TD4 180KM 132kW
Land Rover Range Rover Velar
Samochód jeżdzi tak jak wygląda,mówią że pierwsze wrażenie robi się tylko raz ,ale tutaj jest trochę inaczej gdyż codziennie odrywam nowe przymioty tago auta,oprócz niewątpliwego piękna ,samochód cechuje niesamowity komfort zarówno codziennej jazdy jak i długich wakacyjnych podróży, prawdziwe właściwości terenowe ( napęd 4x4 z subaru) które osobiście sprawdziłem.Nie potrzeba tu nawet bardzo mocnego silnika by cieszyć się zjadą ( przebieg 8000...
~Velar
Land Rover Range Rover Velar
Velar zwraca uwagę ciekawym wyglądem, oryginalnością, jednak silnik 300KM z 4 cylindrami nie jest odpowiedni dla tak dużego auta. Przy wysokim spalaniu zbiornik paliwa 60 L szybko się kończy. Zdarzają się opóźnienia w dzialaniu elektroniki, na razie większe awarie się nie pojawiły ale to niestety pewnie kwestia czasu. Miejsca z przodu komfortowe szczególnie z masażami i wentylacja ale z tyłu już brakuje przestrzeni na nogi.
~Velar
2,6
~Konrad
Land Rover Range Rover Velar
Auto ładne. To fakt. Ale marka startująca i uważająca się jakościowo za Premium grubo przesadza. Poczekajcie aż będziecie mieli awarie. Kiepska obsługa serwisowa a umowy o auto assistance maja podpisane z wypożyczalniami które na oczy nie widziały aut Range i jaguar. Dostaniecie starego passata albo kiepska renowke. Masakra.
Dziennik kosztów dla Land Rover Range Rover Velar
13,1
~Mieczysław
SUV 2.0 204KM 150kW
Land Rover Range Rover Velar
Auto świetnie się prezentuje . Silnik spełnia moje oczekiwania . Drobne błędy w sterowaniu klamkami szybko usunięte . Narazie 100% satysfakcji .
~Remigiusz
SUV 2.0 Si4 250KM 184kW
Land Rover Range Rover Velar
Zrobione 50 tys. bez usterek. Czasami zawiesza się wyświetlacz centralny. Polecam.
~Olek
SUV 2.0 SD4 240KM 177kW
Land Rover Range Rover Velar
To karygodne żeby silnik wytrzymał 80.000km, jestem ostrożnym kierowcą nie szaleję dbałem o schłodzenie turbin itd.
~Eliot
SUV 2.0 TD4 180KM 132kW
Land Rover Range Rover Velar
Auto jeździ jakby miało pod maską silnik 3.0. Bardzo komfortowe, miałem okazję jechać z Poznania do Neapolu i podróż była tak przyjemna, że pokonałem ją jednym ciągiem :)