Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Zapytaj o ofertę specjalną na nowy samochód Land Rover
Tel. (22) 228 64 00
pon-pt: 10:00 - 18:00, sob: 9:00 - 14:00

Najnowsze oceny Land Rover

~zwt
Terenowy 2.2 TD4 160KM 118kW
Land Rover Freelander II
Mechanicznie przez prawie 100, 000 Km żadnych problemów. Jazda trochę w terenie i na długich trasach do 1000 km dziennie ok. Jezeli ktoś szuka używanego dzielnego SUV-a na teren i do na dalsze trasy to gorąco polecam. mam je od nowości czyli od 2010 roku.
~tropchy
Terenowy 2.0 136KM 100kW
Land Rover Discovery I
Silnik 2.0 doskonale dopasowana moc do wagi samochodu. Jest dużo lżejszy niż 2.5 diesel lub 3,5 i większe benzynowe
~NoBody
SUV 4.4 V8 286KM 210kW
Land Rover Range Rover III
Samochód w którym się zakochasz. Trochę jest tak jak z dzieckiem spe jalnej troski- kochasz, ale musisz poświęcać więcej uwagi. Linia samochodu,komfort jest nie powtarzalne. Dużo czytałem przed zakupem tego samochodu i miałem bardzo duże obawy tzn zwłaszcza odnośnie niezawodności i kosztów utrzymania, dlatego kupiłem tańsza wersje na próbę i musze potwierdzić ze najtańsze w utrzymaniu nie jest. Zapłaciłem w 2015 r 35.000 zł od prywatnej osoby...
~Mariusz
SUV 3.6 TD V8 272KM 200kW
Land Rover Range Rover Sport I
Auto pomimo, że ma zacięcie sportowe jest nie do końca przewidywalne. W terenie nie ma sobie równych.
~Tomek
SUV 5d 2.0 Si4 240KM 177kW
Land Rover Range Rover Evoque I
Świetny SUV miejski , uterenowiony, więc dobry do zabawy w terenie. Bardzo dobre trzymanie na asfalcie , bardzo dobry system kontroli trakcji w terenie - robi rzeczy o kórych byś nie pomyślał, że da radę. Duże koła i dobre opony AT (dołożone) robią swoje. Z mankamentów - za duże spalanie , jak na takie małe auto , tzn. za duże w trasie (takie samo, jak w mieście), bo wzrasta ono drastycznie z prędkością. Ale ta skrzynia 6-biegowa...
~Arek
SUV 5d 2.0 Si4 240KM 177kW
Land Rover Range Rover Evoque I
Super autko ,z wad przeciętna skrzynia biegów i widoczność . Poza tym wszystko ok no może poza cenami autoryzowanych serwisów.
~jasiuu86
Terenowy 2.2 TD4 150KM 110kW
Land Rover Freelander II
Kupiłem samochód rok temu od pierwszego właściciela i jestem pozytywnie zaskoczony. Jeździ się bardzo wygodnie dużo dużo przestrzeni, chodź jak na ten gabaryt bagażnik stosunkowo nie duży
Terenowy 3.0 D 245KM 180kW
Land Rover Discovery IV
Jedyna awaria jaka mi się przytrafiła to przetarta wiązka CAN, z tego powodu samochód pokazywał setki głupich błedów. Dobry elektryk uporał się z odnalezieniem i naprawą usterki w 2 godzinki. Samochód świetny w terenie, wspaniale zachowuje się także na trasie. Spalanie... no cóż, auto które waży nie będzie Paliło 5l, natomiast w moim przypadku w cuklu mieszanym 70% miasto i 30% trasa, wynik srednia 10,5 l
Dziennik kosztów dla Land Rover
13,4
12,2
18,9
~jacusix
SUV 5d 2.2 eD4 150KM 110kW
Land Rover Range Rover Evoque I
W jaki sposób średnie spalanie wyszło im 6 litrów? Chyba wieźli go na lawecie z uruchomionym silnikiem. Średnie spalanie ok 9 litrów. Szkoda, że nie pomyślałem wcześniej, żeby kupić benzynę i zagazować. Wyszło by to drożej o jakieś 15 tys ale więcej mocy i większa frajda z jazdy. Gdyby nawet spalił to 16 litrów gazu to i tak odrobinę taniej a przy tym ekologiczniej. Z drugiej strony patrząc zanim ja przepalę tę różnicę kosztów zakupu auta to...
~Range fan
SUV 3.6 TD V8 272KM 200kW
Land Rover Range Rover Sport I
Jeśli kupisz auto zadbane i serwisowane gdzie nikt nie oszczędzał na oleju i zawieszeniu to koszty serwisu nie różnią się niczym od Audi A6 czy BMW 5. Można model z 2008 kupić za 35-40 tys co jest równe z wydatkiem później plus 20tys na doprowadzanie auta do porządku. Wydając 60 tys 68 masz wymień olej i jeździsz dalej