Zapytaj o ofertę specjalną na nowy samochód Land Rover

Najnowsze oceny Land Rover

~Kuku
SUV 3.6 TD V8 271KM 199kW
Land Rover Range Rover III
Samochód idealny dla 4 osobowej rodziny lubiącej jeździć na dłuuuuugie wycieczki . W trasie rewelacja w mieście nieco za duży przy parkowaniu .
~Paweł
SUV 3.0 TD V6 245KM 180kW
Land Rover Range Rover Sport I
Samochód bardzo dużo pali. Minimum na trasie to 10,5 litra a po mieści 15. Różnica pomiędzy wskaźnikem spalania a faktycznym wynosi około 2 litry.
~LR4
Terenowy 5.0 V8 375KM 276kW
Land Rover Discovery IV
No cóż wg mnie auto prawie doskonałe. Użytecznością, komfortem niewiele różni się od Disco 3, ale silnik i wnętrze to zupełnie inna bajka. Generalnie jest to auto mega funkcjonalne - przestronne, komfortowe, uniwersalne, eleganckie, bezpieczne itd. Nadwozie oferuje przestrzeń o niespotykanej wielkości i możliwościach adaptacji (szczególnie w wersji 7 osobowej). Wersje amerykańskie - a takie są właściwie wszystkie 5.0 są dodatkowo wyposażone...
Dziennik kosztów dla Land Rover
13,3
12,2
18,9
~zwt
Land Rover Discovery Sport
Jestem bardzo zadowolony długo się zastawiałem, Bardzo sprawny i wygodny w terenie, na twardej nawierzchni nie ustępuje sedanom.
Terenowy 3.0 D 245KM 180kW
Land Rover Discovery IV
Jedyna awaria jaka mi się przytrafiła to przetarta wiązka CAN, z tego powodu samochód pokazywał setki głupich błedów. Dobry elektryk uporał się z odnalezieniem i naprawą usterki w 2 godzinki. Samochód świetny w terenie, wspaniale zachowuje się także na trasie. Spalanie... no cóż, auto które waży nie będzie Paliło 5l, natomiast w moim przypadku w cuklu mieszanym 70% miasto i 30% trasa, wynik srednia 10,5 l
2,0
~Przemysław
SUV 3.0 SDV6 292KM 215kW
Land Rover Range Rover Sport II
Witam. Auto tylko wygląda super. Mam 2014 rok serwisowany w renomowanym serwisie. W serwisie przez 1.5 roku auto było z 13 razy i oddawali je uszkodzone i nikt nie umiał nic poradzić .
~LR4
Terenowy 5.0 V8 375KM 276kW
~Bartek
SUV 2.7 TD 190KM 140kW
Land Rover Range Rover Sport I
Super auto silnik 2.7td v6 to nie demon szybkości ale do wożenia się w zupełności wystarczy ,wszyscy tak narzekają a mnie nigdy nie zawiódł 261000km i nic się nie dzieje trzeba często zmieniać olej !
~Bono
Land Rover Discovery Sport
Wygodny i przestronny. Dla czterech osób zapewnia komfortową podróż. Niestety nie nadaje się na auto wyprawowe z uwagi na niewielki zasięg na baku paliwa (dodatkowe kanisterki zabierają przestrzeń bagażową). Koła chlapią po sam dach :(.
~sobul grzegorz
Land Rover Range Rover Velar
Samochód jeżdzi tak jak wygląda,mówią że pierwsze wrażenie robi się tylko raz ,ale tutaj jest trochę inaczej gdyż codziennie odrywam nowe przymioty tago auta,oprócz niewątpliwego piękna ,samochód cechuje niesamowity komfort zarówno codziennej jazdy jak i długich wakacyjnych podróży, prawdziwe właściwości terenowe ( napęd 4x4 z subaru) które osobiście sprawdziłem.Nie potrzeba tu nawet bardzo mocnego silnika by cieszyć się zjadą ( przebieg 8000...