Lista ocen Land Rover Range Rover II 2.5 D 136KM 100kW 1994-2001 (15) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jarek
Terenowy 2.5 D 136KM 100kW
Nowoczesne samochody, lżejsze, z napędem na jedną oś ( czyli tzw.terenówki ) z bezpośrednim wtryskiem mniej palą, ale są bardziej wrażliwe na wszystko. Nawet porządnym stacjom zdarzają się dziwne dodatki ... w Miłującej Pokój Republice Serbii zatankowałem coś, co było chyba roztopionymi w upale zniczami nagrobkowymi. Rycerz trochę protestował, powyżej setki nie dał się pogonić, i tyle. Nowoczesny układ Common Rail szlag by dawno trafił. Koszty...
~wojtas
Terenowy 2.5 D 136KM 100kW
czesci nie sa drogie, moze troche. gorzej z ich dostepnoscia ale zadko sie cos robi, serwis raczej tylko dla krezusow!!! sami nie wiedza ile maja brac a jak pojedziesz to beda chcieli wymienic polowe auta! znajdz dobrego mechanika i nie eksperymentuj a bedzie ok, mimo pozorow to proste auto i ktos ze zdrowym rozsadkiem bedzie potrafil je naprawic
~m57mtdi
Terenowy 2.5 D 136KM 100kW
bedzie tanio jak umiesz czytać ze zrozumieniem serwisówke , ogarniasz podstawowe narzędzia i jesteś dokładny w tym co robisz - mechanicy nie ogarniają p38 a przy tym jeszcze kasuja sporooo za każde pseudo naprawy więc jest mega drogo
~Markus
Terenowy 2.5 D 136KM 100kW
Zużycie paliwa, biorąc pod uwagę wagę auta i kształt aerodynamiczny cegły, bardzo dobre! Naprawiać będę sam, chyba, że padnie elektronika, tak, że na razie nie wiem.
~marcin6391
Terenowy 2.5 D 136KM 100kW
Liczyłem się z tym, że auto będzie musiało troszkeę spalić ropy... Gabaryty i masa samochodu robia swoje... W trasie przy spokojnej, w miarę płynnej jeździe udało mi się zejść na 8l.
~Mecenas
Terenowy 2.5 D 136KM 100kW
RR waży nie wiele więcej od frontery, jest słabszy w osiągach, ma większy silnik który średnio pali mi 12l a opel 7.5l. Rachunek prosty.
~kamilsitarz@aol.com
Terenowy 2.5 D 136KM 100kW
Typowy wóz na trasę - przy stałej prędkości spalanie znacznie spada. W mieście pozostaje wybór między oszczędną jazdą, a dotrzymywaniem kroku osobówkom...
~jerrymajkel
Terenowy 2.5 D 136KM 100kW
Samochód bardzo drogi w eksploatacji- chodzi o naprawy. Jeśli chodzi o paliwo to spokojnie 8 litrów na 100 km przy normalnej jeździe.
~Tomek
Terenowy 2.5 D 136KM 100kW
biorac pod uwage wspolczynnik oporu rowny przyczepie kempingowej , to calkiem nie zle.
~Andrzej
Terenowy 2.5 D 136KM 100kW
Awaryjny, drogie części, drodzy mechanicy, mnnóstwo drobnych i nie spodziwanych awarii.