Ocena kierowcy - Land Rover Range Rover III

Rok produkcji 2011
Land Rover Range Rover III 4.4 TDV8 339KM 249kW 2005-2012 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu
Układ elektryczny
Auto bardzo komfortowe, idealne na długie trasy. Ale zaskakuje dopiero po zjechaniu z utwardzonej drogi, przez ostatnie 3 lata tylko raz trzeba było wyciągac mnie traktorem, a często brodzę w błocie i jeżdzę po lasach polach ( taka praca)
Dynamiczne 312KM W kabinie Brzmi rewelacyjnie, niestety na zewnątrz słychać tylko syk turbin, (nie poszpanujesz) W moim autku podrasowałem do 428KM frajda jeszcze większa a spalanie się nie zmieniło. Dodałem jeszcze dyfuzor rozłancza tylne wydechy , ale tylko turbiny słychać.
Troszkę bałem się pokrętła zmiany biegów, po krótkiej chwili, nie pamiętałem jak jest w innych autach. co do zmiany biegów czuć przełożenie, ale kto co lubi nie przeszkadza. 8 biegów naprawdę daje rade.
Autostrada czy szczere pole, jedyne takie auto które świetnie się czuje w każdych warunkach.
KLASYK nic dodać nic ująć . każdy się obejrzy . wiele lat bez niepotrzebnych zmian i nadal się podoba.
Auto stworzone aby wszystko widzieć. mimo swoich gabarytów pewnie można wjeżdzać wszędzie na żyletki.

On - zużycie paliwa dla silnika 4.4 TDV8 339KM 249kW [l/100km]

13,5