Lista ocen Lexus GS III (32) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz Ożga
Sedan 3.5 4.5h 344KM 253kW
Choć krótko użytkuję samochód, to coś się tam przytrafiło, ale było to spowodowane czynnikiem zewnętrznym - spalił się stycznik klapy i można było się dostać tylko przez użycie klucza, Toyota poradziła sobie z tym problemem doskonale, choć nie tanio - 700zł. No i jego największa wada - trzeszcząca deska rozdzielcza. Jak w osiem klas niższym samochodzie :( Ale to też jest do zrobienia przez serwis Toyoty, także po poprawieniu tego liczę na 100%...
~Bow
Sedan 3.0 300 249KM 183kW
Jeździłem lexusem GS 2002 i teraz mam 2007 ten poprzedni absolutnie nie trzeszczał a nowy trzeszczy na nierównościach gdzieś ... cholera w desce, może w drzwiach. Nie jest to głośne ale dla mnie upierdliwe. Przejechałem się GS- em 2008 mojego kolegi i też na nierównościach trzeszczy. To jest największy i być może jedyny mankament tego samochodu.
~tomasz_jankowski3
Sedan 3.0 300 249KM 183kW
Po tylu latach coś "drgnęło". Na trasie zapaliła się kontrolka awarii silnika. Serwis w Łodzi skasował usterkę sugerując zbyt delikatne traktowanie gazu. W warszawskim serwisie przyjrzeli się dokładnie i okazało się ,że jest perforacja w "portkach" wydechu co oszukiwało sondę. Szybka diagnoza - szybka wymiana - super teraz ok.
~Maciek
Sedan 3.5 4.5h 344KM 253kW
Delikatne skrzypienie w okolicach deski rozdzielczej (na normalnych drogach znika, nasila sie przy niskich temp). Rozkodowaly sie czujniki cisnienia w kolach (drobiazg wymagajacy jedynie zaprogramowania). Przy slabym sygnale radia i wlaczeniu ogrzewania tylnej szyby wystepowaly zaklocenia.
~Bartek
Sedan 3.0 300 249KM 183kW
Jeśli przeglądy robisz na bieżąco to nie musisz się martwić żadnymi usterkami. Jak wspominałem wcześniej, ludzie skarżyli się na nadmierne zużycie oleju w silnikach 3.0L z początku produkcji, ale mnie ten problem, na szczęście, ominął.
~Lucjan
Sedan 3.5 4.5h 344KM 253kW
NIC, doslownie nic w tym aucie sie jeszcze nie popsulo, moj poprzedni samochod rowniez mialem nowy z salonu ale przez 3 lata uzytkowania byl ok 10 razy w serwisie. Moim kolejnym samochoda z pewnoscia bedzie LEXUS a kolejnym LEXUS itd
~andrzej
Sedan 3.0 300 249KM 183kW
Lejesz tylko olej, zmieniasz filtry i klocki, a poza tym nic cię nie interesuje, roczniki od 2006 wzwyż nie spalają oleju jak to miało miejsce we wcześniejszych modelach
~kris19c
Sedan 3.0 300 249KM 183kW
Był nieszczelny korek paliwa i przez to zapalała się kontrolka check engine. Czasem elektryka trochę żyje własnym życiem - np. pali się bez powodu jedna diodka z lampek pod sufitem.
~Mient
Sedan 3.5 4.5h 344KM 253kW
Podobno szybko krzywią się tarcze hamulcowe, ale koszt wymiany to jakieś 700zł z tarczami - ja przez 1,5 roku nie musiałem tego naprawiać.
~zico
Sedan 3.0 300 249KM 183kW
No troche rzeczy trzeba było zrobić ale teraz już będzie długo spokój.. w końcu numer 1 w USA i Europie chyba też jeżeli chodzi o niezawodność.