Lista ocen Lexus GS III (36) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adam
Sedan 3.5 450h 345KM 254kW
Tu nie trzeba nic pisać, tu trzeba się przejechać. Po 130 tys. km na polskich drogach cisza została przerwana odgłosem skrzeczących plastików, ale daję 5 bo w każdym aucie tak jest.
~Bow
Sedan 3.0 300 249KM 183kW
Silnika nie słychać ale opony i owszem. Trochę głośne. Mam dobre opony i jakoś szumią np w starszej wersji nie słyszałem opon. W Pajero też nie słyszę ale w Pajero jest diesel.
~maciej@markerbiuro.com.pl
Sedan 3.5 4.5h 344KM 253kW
Rewelacja!!!Z tego słynie LeX.Dla miłośników muzyki najlepsza sala odsłuchowa.Wydaje mi się,iż moje Ushery/glosniki o wartosci sredniej klasy auta/siadaja przy tych w aucie.REWELACJA
~tomasz_jankowski3
Sedan 3.0 300 249KM 183kW
Najlepsze z aut jakimi dotychczas jeździłem ( jeździłem chyba 30 różnymi). Osoby które wiozę pytają czy to "elektryk" Cichość słyszę, cichość!
~2ro
Sedan 3.0 300 249KM 183kW
Szum opon jest wyraźnie słyszalny podczas jazdy, ale to w sumie kwestia angielskiego, bardzo chropowatego asfaltu. Na gładkim jest cisza.
~miś
Sedan 3.0 300 249KM 183kW
Powinien być stawiany za wzór. To jedna z największych zalet tego samochodu. Cisza i spokój, kompletnie odcina cię od miejskiego tłoku.
~Marcin
Sedan 3.0 300 249KM 183kW
inni mogą się uczyć, silnika nie słychać wewnątrz a i zewnątrz niejeden zastanawia się czy pracuje w końcu benzyna
~janek
Sedan 3.5 4.5h 344KM 253kW
to obok silnika i skrzyni biegow najwieksza zaleta tego auta, panowie inzynierowie z BMW Mercedesa i Audi uczcie sie!!!!!
~Piotrek meller@wertop.de
Sedan 4.3 283KM 208kW
genialne wyciszenie , o pracy silnika informuje jedynie obrotomierz , powyzej 4500 obr. swietny dzwiek ośmiu garów
~andrzej
Sedan 3.0 300 249KM 183kW
Najbardziej wyciszony samochód jakim jeździłem, można spokojnie porównać do mercedesa klasy S