Lista ocen Lexus GS III 3.0 300 249KM 183kW 2004-2011 (15) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartek
Sedan 3.0 300 249KM 183kW
To jest punkt z którego Lexus jest zawsze chwalony i ma być z czego dumnym. Auto jest tak świetnie wyciszone, że nawet bardzo długie trasy nie są męczące, gdyż siedząc w aucie praktycznie nic nie słychać, chyba że jedziesz autostradą DE ponad 170km/h, bo wtedy słychać już opór powietrza ;) Ale w tym przypadku wystarczy zwiększyć głośność świetnego sprzętu marki Mark Levinson i sunąć przed siebie :)
~alek
Sedan 3.0 300 249KM 183kW
No i to jest to co deklasuje konkurencję.Wygląd auta nie jest tak efektowny jak A6 ale współczynnik Cx /0.27 powoduje że nie słychać tego auta.To jest Lexus ,auto którego nie zamienię na BMw czy Audi chyba ,ze nowe za pół ceny.Wyraznie cichsze,dzięki czemu długa podróż nie męczy jak jazda wyżej wymienionymi choć też nie mogę krytykować bmw czy A6
~kris19c
Sedan 3.0 300 249KM 183kW
Do 135 idealnie. Powyżej pojawia się jakaś warcząca wibracja, albo niski ton. Jeszcze szukam, co to może być (może wał, może skrzynia rozdzielcza). W normalnych warunkach (poza autostradą) auto płynie w ciszy. Przy depnięciu gazu warknie nisko i rasowo wyskakując do przodu jak z katapulty.
~Hołek
Sedan 3.0 300 249KM 183kW
Pod tym względem LEXUS nie ma póki co konkurenta. Niezależnie czy się jedzie 100km/h, 140km/h, 180km/h w aucie jest tak samo cicho = czyli nic nie słychać, jak w jakiejś zamkniętej kapsule. REWELACJA!
~LEX
Sedan 3.0 300 249KM 183kW
Wyciszenie jest największą cechą tego samochodu nie znam osoby która kiedykolwiek jechała ze mną nie zdziwionej ciszą jaka panuje w środku auta. Również na zewnątrz auto jest bardzo ciche.
~Radek
Sedan 3.0 300 249KM 183kW
Na postoju słyszysz tylko klimatyzację i rewelacyjny system audio Mark & Levinson z jednym zastrzeżeniem, zamiast odczytu plików mp3 mam odtwarzacz kaset, rewelacja !?
~Bow
Sedan 3.0 300 249KM 183kW
Silnika nie słychać ale opony i owszem. Trochę głośne. Mam dobre opony i jakoś szumią np w starszej wersji nie słyszałem opon. W Pajero też nie słyszę ale w Pajero jest diesel.
~tomasz_jankowski3
Sedan 3.0 300 249KM 183kW
Najlepsze z aut jakimi dotychczas jeździłem ( jeździłem chyba 30 różnymi). Osoby które wiozę pytają czy to "elektryk" Cichość słyszę, cichość!
~2ro
Sedan 3.0 300 249KM 183kW
Szum opon jest wyraźnie słyszalny podczas jazdy, ale to w sumie kwestia angielskiego, bardzo chropowatego asfaltu. Na gładkim jest cisza.
Dziennik kosztów dla Lexus GS III 3.0 300 249KM 183kW
11,6
~miś
Sedan 3.0 300 249KM 183kW
Powinien być stawiany za wzór. To jedna z największych zalet tego samochodu. Cisza i spokój, kompletnie odcina cię od miejskiego tłoku.