Lista ocen Lexus IS I (116)

~lUKASZ
Sedan 2.0 155KM 114kW
Autko rewelacyne. Niezła dynamika (RZĘDOWA SZÓSTKA vvt-I) ,ponadczasowa i dynamiczna sylwetka. Jest w mojej rodzince od nowości. Is´kom jeździła moja mama a od 2 lat jest jeżdżę ja. Jak do tej pory poza kosztem serwisu i paliwem nie włożyłem ani grosza. Jest to druge auto w mojej rodzinie i jest rzadko jeżdżone z tąd przebieg jak na 2000 rocznik 90,000 km to jakiś fenomen. Dla przyszłych posiadaczy Lexusa IS- AUTKO BARDZO GODNE... (Silnik)
~Mateusz
Sedan 3.0 210KM 154kW
samochod znakomity w jezdzie, dosyc twarde zawieszenie, 3.0L moglby byc troche mocniejszy, wyglad wewnetrzy rewelacja przynajmniej dlamnie, z zewnatrz tez bardzo ladny szczegolnie jak sie troche go przerobi to mozna zaliczyc do bardzo sportowych i tuningowanych aut
~paka8750
Sedan 2.0 155KM 114kW
Wspaniały samochód ! Bardzo komfortowy dynamiczny i pomimo upływu lat i setek kilometrów BEZAWARYJNY
~korad0
Sedan 2.0 155KM 114kW
Spalanie w mieście przy w miarę dynamicznej jeździe 12l Pb. Trochę dużo jak na "zrywność" auta. Jeśli ktoś szuka mocnego auta to musi brać is300, bo dwusetka dopiero powyżej 3500-4000 budzi się do jazdy. Skrzynia dosyć krótka,skok lewarka tez. Mi pasuje wachlowanie lewarkiem
~Karol
Sedan 2.0 155KM 114kW
mógłby lepiej zbierać się od dołu, ale i tak jest świetny. (Silnik)
~wswietyy
Sedan 2.0 155KM 114kW
pomimo przebiegu, ciągnie jak na tą pojemność bardzo dobrze, cichy, praktycznie bez wibracji (Silnik)
~piotr
Sedan 2.0 155KM 114kW
Samochód rewelacja, polecam. Komfort, ponadczasowa linia i zero usterek.
~Tomekber
Sedan 2.0 155KM 114kW
Jak na ta klase silnik to nie jest najgorzej 12-13 litrow na 100 ceny czesci na przyzwoitym poziomie (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~rogibonz
Sedan 3.0 214KM 157kW
Automat troche za pozno reaguje na "gaz do dechy". W trybie "sport" jest ok. (Skrzynia biegów)

Usterki Lexus IS I

Lexus IS I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,8
~andrzej
Sedan 2.0 155KM 114kW
piekne auto wspaniale dopracowane poza 1 rzecza silnikiem !!! jak ktos mogl wypuscic stosunkowo male auto z silnikiem v6 150 km i tak mulowate - auto przyspiesza wolniej od toyoty corolli 1.6 !!!