Lexus IS II Sedan F 423KM 311kW 2007-2012 - Oceń swoje auto

II
Sedan
F 423KM 311kW 2007-2012

Oceny Lexus IS II Sedan F 423KM 311kW 2007-2012

12 % lepiej niż w segmencie Klasa średnia ( 4,19 )

dodano 14.02.2013 przez

Mając przed sobą M3 , RS4 , C63 AMG i IS_F , na pewno wybrał bym LEXUSA. Najpiękniej oddaje ideę sportowego samochodu do codziennej jazdy. Ma najpiękniejsze brzmienie jakie słyszałem , znakomite hamulce o wielkiej wydajności,które się nie przegrzewają jak w AMG. Nie ma turbo , przez co nie musimy go chłodzić i wymieniać oleju co 7tyśkm jak w RS4. Ma potężne zawieszenie ze stalowymi wahaczami , które nie są z plasteliny jak w BMW aluminiowe wynalazki.Z IS-F nie można po prosu wysiąść , przestaję nim jeździć tylko jak kończą mi się pieniądze na paliwo, wtedy wracam do diesla. Z lexusem IS-F nie ma żadnych problemów , nie wymaga skomplikowanych serwisów , części eksploatacyjne są tanie. Jak poznacie serwis BMW czy AUDI nie wspominając o Mercu to zrozumiecie o czym mówię.

dodano 22.07.2009 przez

Cud techniki wykonany oczywiście nigdzie indziej jak w samej Japonii. Ukłony w strone inżynierów.