Ocena kierowcy - Lexus LX I (450)

hydromet@wp.pl , Renata, 18 lat temu
Rok produkcji 1996
Lexus LX I (450) 4.5 215KM 158kW 1996-1997 - Oceń swoje auto
Jest wspaniały.Może przesadzam bo jestem kobietą.Lubie jeździć, jeżdżę dużo i taki samochód był moim marzeniem Życzę wszystkim zmotoryzowanym by mogli tak spełnić swoje marzenia.Przyspieszenie jak torpeda!Przy wyprzedzaniu to naprawdę komfort.Jest bezpieczny,trzyma się szosy i jak na terenowe auto wcale nie taki twardy.Jest niezawodny.To wersja amerykańska więc to chyba mówi wszystko.Jestem zauroczona moim Lexem.
Jak na takiego grzmota a moze jak na taki czołg to jestem zadowolona.Przyjemny warkot nedokuczliwy dla ucha.
Przekłada sobie biegi sam bo to automat.Robi to doskonale.
Co tu pisać?Terenowe auto dobre na szosie wspaniałe na wertepy.
Tutaj to tylko ciężarówki mogą mieć lepszą widoczność.Lusterka ogromne.Widocznoć do tyłu doskonała.
Bez zarzutu.
Wszystko działa jak powinno.Ciepło robi się po kilku sekundach.Klimy nie sprawdziłam jeszcze bo jeżdże od listopada.Przypuszcza że nie będzie problemów.
Tutaj to można czuć sie jak w salonie.
Przy tym silniku naprawdę jestem zaskoczona jak przyjemie.
No co tu dużo pisać to specyficzne auto.Pali ile może i musi.Ale nie zamienie go na inne.Nie zrobie też z niego kuchenki gazowej.
Takie auto w tej cenie 45,000PL to udany zakup.Polecam zwolennikom aut terenowych.Tym,którzy nigdy nie jeździli takim autem podpowiadam warto spróbować!
Auto ma 10 lat ale niektóre nowe mogą pozazdrościć.
Po zakupie miał przegląd i jestem mile zaskoczona.
Lexus LX I (450)