Lista ocen Lexus NX I SUV 200t 238KM 175kW 2014-2017 (7) - Karoseria

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~spike14
SUV 200t 238KM 175kW
Auto wygląda dobrze moim zdaniem, szczególnie w mojej wersji black z czarnymi dodatkami (koła, gril). Ma bardzo nowoczesny wygląd, kształt ma też minusy jak np. długi przód z maską a zbyt mały "kufer" co za tym idzie bagażnik ale na pewno na plus wyróżnia się pośród innych aut na drodze. Co do samej karoserii maska jest lekka aluminiowa o dość dużej powierzchni i przez to przy większej prędkości widocznie drga lub odkształca się od opływu...
~JakościFan
SUV 200t 238KM 175kW
Lubię patrzeć na ten samochód w ruchu. Bardzo mi się podoba jego płynne przemieszczanie się, lekko, niemalże bezgłośnie... jako użytkownik muszę stwierdzić, że lakier jest... "miękki" ? łatwo go zarysować. Może to przez te wymogi ekologiczne lakiery nie mają odpowiedniej chemii, która by je odpowiednio umacniała.
~JakościFan
~Łukasz
SUV 200t 238KM 175kW
Nie mam zastrzeżeń. Ładne kolory i design. Mnie się sylwetka do teraz bardzo podoba.
~TKW
SUV 200t 238KM 175kW
Po trzech latach tak, jakby był nowy.
~Wojtek
SUV 200t 238KM 175kW
Linia jedyna w swoim rodzaju.
~Marek
Sylwetka bomba.