Lista ocen Lexus NX I SUV 200t 238KM 175kW 2014-2017 (22) - Silnik

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~spike14
SUV 200t 238KM 175kW
Moc adekwatna do tego auta, zapewnia przyspieszenie na przyzwoitym poziomie. Co ważniejsze przy wyprzedzaniu również nie można narzekać na elastyczność. Jak dla mnie w zupełności wystarcza do sprawnego przemieszania się zarówno w mieście jak i na autostradach. Trzeba tylko mieć na uwadze, że V Max ograniczone do 200 km/h
~JakościFan
SUV 200t 238KM 175kW
Właściwy do tego samochodu. Daje radę, nie grzebie się przy starcie ze świateł, przyjemnie pokonuje odległości autostradowe - na tempomacie żeglujesz przyjemnie ze stałą prędkością. Po przejechaniu 85.000 km bardzo dobrze wiem jak ze sobą współpracować :) Elastyczny.
~JakościFan
~Wojtek 1975
SUV 200t 238KM 175kW
Parametry pierwsza klasa. Samochód pięknie przyspiesza, może lekko z wysiłkiem, ale jeśli mamy włączony tryb sport - nie ma żadnych zastrzeżeń. Naczytałem się o hybrydzie i jej wyciu przy rozpędzaniu i dziś już wiem, że wybór NX'a 200t był słusznym wyborem.
~Łukasz
SUV 200t 238KM 175kW
Na ten samochód wystarczający. Bardzo dobre przyśpieszenie, cichy, elastyczny. Póki co z silnikiem nic złego się nie stało. Na minus dosyć duże zużycie paliwa. Wydaje mi się że konkurencja niemiecka jest oszczędniejsza nawet przy większej mocy.
~mak1
SUV 200t 238KM 175kW
Rewelacja, zupełnie wystarczający jak dla mnie, bardzo przyjemny pomruk, elastyczność genialna, osobiście bardzo lubię jeździć na trybie sport, trochę większe spalanie, ale harmonia pomiędzy autem a użytkownikiem nie do opisania
~Piotr
SUV 200t 238KM 175kW
240 KM bardzo dobrze się spisuje. Spalanie, no cóż można było się tego spodziewać i nie narzekam z tego powodu. Przy 210 spalanie 22 litry.
~Grzegorz
SUV 200t 238KM 175kW
Silnik jest niewielki, ale potrafi pogonić to auto. Szczególnie fajny jest mod SPORT, który pozwala zmyć uśmiech z twarzy dresiarzowi jadącemu obok w BMW.
~Wojtek
SUV 200t 238KM 175kW
W wyższych partiach obrotów Wyje, brakuje mocy, przydałoby się więcej, w VW Tiguan jest 280, a obecnie 320 hp, 500 Nm
~Michall
SUV 200t 238KM 175kW
Silnik o dwoch charakterach: komfort lub dynamika. Mozna rowniez korzystac z obu i osiagac dobre przyspieszenie za rozsadne spalanie
Lexus NX I SUV