Lista ocen Lexus NX I SUV 200t 238KM 175kW 2014-2017 (13) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
SUV 200t 238KM 175kW
Samochód jest bardzo drogi w zakupie. Lexus chwali się na koniec roku rabatami sięgającymi aż 60.000 zł. na wyprzedaży. I nawet po tych rabatach ceny są droższe nawet od Mercedesa czy Volvo. W ciągu roku ceny cennikowe i można uzyskać maksymalnie 10% rabatu. Gdyby chcieć zamówić sobie samochód pod zamówienie nie z stocku dealera to strasznie drogie są dodatki. Aby zamówić sobie np. projektor przedniej szyby HUD trzeba zamówić cały pakiet który...
~gu1iwer
SUV 200t 238KM 175kW
za te pieniądze ( wyprzedaż rocznika) nie ma opcji kupić coś równie fajnego . Rozważaliśmy audi Q5 , mercedes glc . ale różnica w cenie zasadnicza (pomimo naprawdę dobrych upustów - w audi ) . W mercedesie upusty mniejsze. Nie wspomnę że zamówiłem GLC ale dealer trochę jakby nas wykolegował z terminem. I w sumie bardzo dobrze - jestem bardzo zadowolony z Lexusa
~spike14
SUV 200t 238KM 175kW
Auto ma realny stosunek jakoś / cena - przyzwoicie mocny silnik 238 KM, napęd na cztery koła. Dobrej jakości materiały, brak jakiś stuków i pisków z materiałów wnętrza. Niestety jak za te pieniądze i markę bardzo ubogo wygląda moim zdaniem wyposażenie elektroniczne o czym pisałem wyżej.
~Wojtek 1975
SUV 200t 238KM 175kW
Samochód powinien kosztować 130.000 (moim zdaniem). Jeśli potwierdzi się moje zdanie o bezawaryjności TOYOTY, to akceptuję cenę taką jaka jest. Nie lubię płacić za ciągłe wizyty w serwisie ...
~Adam
SUV 200t 238KM 175kW
W skali szkolnej dałbym mu 5 . W porównaniu do aut niemieckich w podobnej budzie , nie odstaje w jakości , a jest tańsze.
~Grzegorz
SUV 200t 238KM 175kW
Na prawdę nie ma na rynku niczego tak dobrego za takie pieniądze. Za konkurencję trzeba zaplacić ponad 60.000 do 150.000 więcej.
~JakościFan
SUV 200t 238KM 175kW
Ponad 5 lat bezproblemowej eksploatacji. Cena adekwatna do jakości. To jednak Lexus !
~JakościFan
~mak1
SUV 200t 238KM 175kW
Za tą cenę nie ma dla mnie absolutnie nic co mogłoby się równać z NX.
~kamillo
SUV 200t 238KM 175kW
W podobnym wyposażeniu ceny wszystkich aut premium są porównywalne.
Lexus NX I SUV