Lista ocen Lexus NX I SUV 200t 238KM 175kW 2014-2017 (20) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
SUV 200t 238KM 175kW
Ciągłe problemy. Stuki w układzie kierowniczym i hamulcowym. Serwis nie potrafi tego naprawić. Po interwencji w TOYOTA MOTOR POLAND, uzyskałem odpowiedź, że jest to cecha tego modelu i nie będą tego naprawiali!!!!! W ten sposób można nawet tłumaczyć, że przeciekający dach szklany to rzecz normalna. Tylko dlaczego w nowym samochodzie nic nie słychać z kolumny kierowniczej a po 50.000 już tak. Jednym słowem bezczelność marki która kreuje się na...
~spike14
SUV 200t 238KM 175kW
Na dobrej jakości drogach układ jezdny Jest bardzo komfortowym. Jedynie przy szybkich zakrętach np. zakopianka trochę czuć masę i wysokość auta - trzeba trochę uważać bo potrafi zaskoczyć a dokładniej nadmiernie przechylać się na bok. Na złych nawierzchniach. zbyt dużo drgań przenosi się do wnętrza.
~Wojtek 1975
SUV 200t 238KM 175kW
Jestem zachwycony. Po przesiadce z samochodu tylnonapędowego, którym zimą jeździło się fatalnie nie mogę się nachwalić LEXUSA. Może mało w życiu "najeździłem" (Passat, Camry, Accord, CLS), ale taki układ jezdny jest tym czego oczekiwałem.
~JakościFan
SUV 200t 238KM 175kW
Jest twardo. Może przez to że nie ma pneumatyki, może przez to że polskie drogi odbiegają mocno od światowych standardów. Na dobrych nawierzchniach jest wzorowo, na nierównościach jest twardo.
~JakościFan
~Piotr
SUV 200t 238KM 175kW
Wstępna ocena dobrze. Przy Subaru napęd był stały i to czuć, tutaj jest dołączany i wyraźnie jest wyczuwalne że to elektronika próbuje wyprostować samochód a nie sam napęd. Zobaczymy zimą...
~Phk
SUV 200t 238KM 175kW
Doskonała na to czego oczekuję. Komfort, wytłumianie nierówności itp. Ale dla osoby oczekującej stabilności przy bardzo dynamicznej jeździe, będzie zbyt miękkie i chybotliwe.
~Grzegorz
SUV 200t 238KM 175kW
Można powiedzieć, że przypomina układy jezdne samochodów amerykańskich. Płynie komfortowo i bezszelestnie po nawierzchi, oraz charatkerystycznie cicho dudni na poprzecznych garbach.
~kamillo
SUV 200t 238KM 175kW
świetnie wybiera nierówności, cicho pracuje zawieszenie, dobrze wyciszony. Tym autem się płynie a nie jeździ. Doskonały komfort podróżowania.
~Michall
SUV 200t 238KM 175kW
Nie jezdzilem bardziej wygodnym suv-em pod katem ukladu jezdnego oraz resorowaniem. Bardziej komforf niz sport.
Lexus NX I SUV