Lista ocen Lexus NX I SUV 200t 238KM 175kW 2014-2017 (17) - Widoczność

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
SUV 200t 238KM 175kW
Jest ok. Na pewno konieczność stosowania kamerki cofania. Bez tego nie widać nic do tyłu. Kamerka niestety nie jest dobrej jakości. Najgorzej że w nocy niewiele widać, kiepskie doświetlenie lamp cofania i rozdzielczość i jakość kamery do niczego. Szkoda że nie można zamówić sobie kamery 360 stopni, która występuje w najdroższej wersji droższej o jakieś 70.000 od mojej. Masakra.
~Adam
SUV 200t 238KM 175kW
Na testach próbowałem wersji sport i siedzenia uznałem za zbyt twarde. Pewnie zależy kto ma jakie cele wobec tego auta. Ja wybrałem komfort i nie żałuję. Miękka przyjemna skóra , miękki fotel i można się poczuć jak w domu :)
~spike14
SUV 200t 238KM 175kW
Widoczność do przodu na boki jest bardzo dobra. Lusterka zewnętrzne są bardzo duże. Do tyłu jest dodatkowo kamera cofania która bardzo ułatwia parkowanie. Nie jest to jednak kamera bardzo wysokiej jakości.
~Grzegorz
SUV 200t 238KM 175kW
Dynamiczna sylwetka nadwozia wymusza małe okna, ale widoczność jest bardzo dobra jak na takie auto. Jednak nie doskonała. Widziałem lepsze.
~JakościFan
SUV 200t 238KM 175kW
Przód i boki - wzorowo. Do tyłu - mała szyba i widać niewiele, ale jest kamera i czujniki. Jest bardzo dobrze.
~JakościFan
~citizen
SUV 200t 238KM 175kW
mogłoby być lepiej, ale jest kamera cofania i kamera 360 i przy małych prędkościach do przodu
~gu1iwer
SUV 200t 238KM 175kW
wygodnie , komfortowo. Wrażenie że samochód kierowcę otacza , ale nie przytłacza - sporo miejsca w środku
~Wojtek 1975
SUV 200t 238KM 175kW
Trochę słupki zasłaniają widoczność na lewo i prawo, ale gdzieś musiały być... Tragedii nie ma.
~TKW
SUV 200t 238KM 175kW
Jest dobrze, choć mogłoby być nieco lepiej.
Lexus NX I SUV