Oceny Lexus SC II

Najnowsze oceny Lexus SC II

3,3
~Fedek
Coupe 430 286KM 210kW
W charakterystyce jazdy przypomina starego Mercedesa. Przyspieszenie dużo poniżej oczekiwań. Przy standardowym traktowaniu pedału gazu (nie do spodu) byle diesel spokojnie objeżdża Lexa. Dopiero przy wciskaniu do spodu prawego pedału czuć moc. Samochód wybitnie nie sportowy, raczej to spokojnego poruszania się.
~Angelo
Coupe 430 286KM 210kW
nie zaluje tego zakupu poniewaz kazdy szczegol jest dopracowany i jakosc w srodku i wykonanie zewnetrzne jest na najwyzszym poziomie.
~Adam
Coupe 430 286KM 210kW
Świetnie wyciszony i elastyczny w każdym zakresie obrotów, zero problemów eksploatacyjnych. Jedynym zdziwieniem w wypadku tego silnika jest brak łańcuch rozrządu, pasek w tej klasie nie powinien występować. Mimo wieku nigdy nie sprawił najmniejszego nawet problemu, wymiana elementów eksploatacyjnych i serwis. (Silnik)
~Mały
Coupe 430 286KM 210kW
Trochę za miękkie zawieszenie. Właśnie wstawiam sprężyny H&R 30mm obniżenie. Dodatkowo rozpórka kielichów przednich. (Układ jezdny)
~MAŁY
Coupe 430 286KM 210kW
Po wymiane na sprężyny TTE (30mm)zupełnie inny samochód można jeździć bardzo szybko i człowiek czuje się pewnie, Według mnie przyjemniej się jeździ niż na oryginalnych. Wcale więcej nie bije na naszych wspaniałych drogach POLECAM !!!!!!!!!!!!!! (Układ jezdny)