Oceny Lincoln Aviator

Oceny Lincoln Aviator – wybierz silnik

Najnowsze oceny Lincoln Aviator

~Kiris11
Terenowy 4.6 i V8 32V AWD 306KM 225kW
Auto użytkuję od ok 6 miesięcy. Generalnie auto jest rewelacyjne, ergonomiczne, komfortowe. Nie mam się do czego doczepić za wyjątkiem małego bagażnika. Elektryczne regulowane fotele przednie,wentylowane i grzane, pedała hamulca i gazu również elektryczne, lusterka. Regulowane fotele z drugim rzędzie, tak że można się położyć. DVD dla dzieci czy dorosłych. Przez ten czas użytkowania przejechałem nim jakieś 8 tys km, nigdy nie stanął na...
~polbus
Terenowy 4.6 i V8 32V AWD 306KM 225kW
Jak dla mnie super samochod duzy wygodny nie jest oszczedny ale cos za cos silnik pieknie brzmi i jest mocny jedyny minus jaki moge stwierdzic to ze na zewnatrz nie slychac samochodu wiec trzeba bardzo uwazac bo osoby piesze go nie slysza Jezdzilem konkurentem w jego klasie VW Tuareg ale nie ma co porownywac do Lincolna
~Nixon
Terenowy 4.6 i V8 32V 306KM 225kW
fajne auto za dobre pieniądze-a spotkanie drugiego na ulicy graniczy z cudem tak więc również 5 za nietuzinkowość!!!!!!!!!!!!!!!!!
~MISIEL
~dawkac
Terenowy 4.6 i V8 32V AWD 306KM 225kW
ograniczeniem są tylko przednie boczne słupki, tył wiadomo bardzo ograniczony, przydatnym jest system kontroli cofania (Widoczność)