Najnowsze oceny Lincoln

Sedan 3.0 220KM 162kW
Lincoln LS I
ABS, Alufelgi, Autoalarm, Centralny zamek, Elektryczne szyby, Klimatyzacja, Kontrola trakcji, Lakier metalik, Radio+CD ze zmieniarką, Skórzana tapicerka, Szyberdach, Tempomat, Elektryczna regulacja kierownicy, siedzeń i lusterek wraz z pamięcią 2 ustawień, podgrzewane siedzienia
Coupe 3.8 151KM 111kW
Lincoln Continental VII
po przejechaniu kilku kilometrow nie zamienil bym tego wozu na nic innego, mialo byc audi, mercedes nic z tych rzeczy amerykanski woz to jest to, trzeba to lubic albo nie i tyle a co do utrzymania wozu tak jak i inne zawsze sie cos musi zepsuc, ale jak sie zepsulo to i da sie naprawic :)
~london
Terenowy 5.4 i V8 304KM 224kW
Lincoln Navigator II
ogolnie wspanialy samochod,bmw x5,czy mercedes ml lub inne tego typu pojazdy nie maja zadnych szans do tej "bestii". wprost stworzony do wypadow za miasto lub dlugiej podrozy. Oczywiscie pewnym minusem(zaznaczam ze nie dla mnie) jest spalanie,no ale jezeli ktos na to patrzy to kupuje sobie dizelka lub smarta.
~bluecard88
Sedan 4.6 V8 208KM 153kW
Lincoln Town Car III
Auto zdecydowanie godne polecenia, jednak jest to naprawde samochód dużych gabarytów i wymaga przyzwyczajenia szczególnie do jady w mieście. ( słaba widoczność do tyłu) Samochód napewno nie do szybkiej jazdy, można zapomnieć o szybkim pokonywaniu zakrętów. Zawieszenie pneumatyczne jest nie wyobrażalnie komfortowe, ale przez to tracimy na prowadzeniu auta. Układ kierowniczy bardzo miękki , kierownicą może kręcić 3 latek jedną ręką. Bardzo duży...
~Maciek
Terenowy 5.4 i V8 AWD 304KM 224kW
Lincoln Navigator II
zależny co kto oczekuje. jest to amerykański sen. auto w zasadzie do lansu, każdy, się za nim ogląda. piesi i kierowcy. jak rusza to ten mruk motoru pociąga za sobą wzrok i uszy wszystkich. wszędzie gdzie parkuje ktoś podchodzi popatrzyć. w środku wygląda jak elegancka salonka. można go albo pokochać albo znienawidzić.
~kow
Pick Up 5.4 i V8 24V AWD 304KM 224kW
Lincoln Mark LT
dobry solidny czołg, duża kabina i widoczność bez granic a do tego niezła zwrotność
Terenowy 5.4 i V8 AWD 304KM 224kW
Lincoln Navigator II
Bardzo wygodny samochodzik, powiem szczerze że kopa jak na swoją masę mi i nie jeden kierowca na światłach jest zdziwiony co widać po ich minach, trochę w środku piszczą plastiki, jazda super komfortowa a co dla mnie najważniejsze i mojej rodziny bardzo bezpieczne.
~marek
Sedan 4.6 i V8 242KM 178kW
Lincoln Town Car III
Jestem bardzo zadowolony z wyboru samochodu, znacznie wygodniejszzy od kilku ostatnich: Honda Accord, VW Touareg, Jeep Grand Cherokee, Mercedes klasy C
~Nixon
Terenowy 4.6 i V8 32V 306KM 225kW
Lincoln Aviator
fajne auto za dobre pieniądze-a spotkanie drugiego na ulicy graniczy z cudem tak więc również 5 za nietuzinkowość!!!!!!!!!!!!!!!!!
~polbus
Terenowy 4.6 i V8 32V AWD 306KM 225kW
Lincoln Aviator
Jak dla mnie super samochod duzy wygodny nie jest oszczedny ale cos za cos silnik pieknie brzmi i jest mocny jedyny minus jaki moge stwierdzic to ze na zewnatrz nie slychac samochodu wiec trzeba bardzo uwazac bo osoby piesze go nie slysza Jezdzilem konkurentem w jego klasie VW Tuareg ale nie ma co porownywac do Lincolna