Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Najnowsze oceny Lincoln

~Adrian K. adriankolata@wp.pl
Coupe 3.8 160KM 118kW
Lincoln Continental VII
troszke jeszcze dopieszczen i autko bedzie idealne, wtedy moze bede z niego dumny :)
2,8
Coupe 4.0 129KM 95kW
Lincoln Continental I
wysiadłem z niego pierwszy raz gdy zajechałem na stacje benzynową. zapłaciłem 450zł gdy nalałem do pełna!!!!!!!!!!!
~wieniawal63@op.pl
Sedan 4.6 i V8 242KM 178kW
Lincoln Town Car III
Kłopoty tylko ze znalezieniem miejsca na parkowanie, ale w nim się po prostu płynie
~Adam
Sedan 4.6 V8 208KM 153kW
Lincoln Town Car III
duzy, wygodny, bezpieczny... trzeba miec miejsce zeby go trzymac i delikatna noge
~marcin
Terenowy 5.4 V8 32V 4X4 304KM 224kW
Lincoln Navigator I
Chciałem wielkie 8-osobowe auto i to sie3 sprawdza ! Na wakacje z 6 -dzieci ? Bez problemu !
~SCANIA R 500
Terenowy 5.4 i V8 304KM 224kW
Lincoln Navigator II
jest super! ja gdy jade np z całom rodzinkom na wczasy mam dobrze ponieważ dzieci grają w PS2 żona ogląda film na dvd a ja socie spokojnie kieruje.jest mocny że moge się zabawic i jest wygodny skóra jest baaaardzo dobrej jakości. (może dlatego że jest lekko stuningowany wewnątrz).
~chawi...
Sedan 4.6 210KM 154kW
Lincoln Town Car II
genialny samochod, praktycznie bez wad, wygrywa z cadillacem tylnym napedem
~feniu
Terenowy 3.5 265KM 195kW
Lincoln MKX I
Samochód 3.7 litra 305 km Napęd 4x4 Bardzo dynamiczny ok 7s do 100 km a zarazem ekonomiczny.Jestem mile zaskoczony przy LPG spalanie miasto max 19 litr gazu.Samochód niekonwecjonalny Jestem mile zaskoczony
~Lincoln Continental Town Car
Coupe 6.6 290KM 213kW
Lincoln Continental IV
Doskonale. Piękna masywna linia. piekny dzwiek. Wygodny. Prawdziwy amerykanski kanapowiec. Nic tylko lac, lac, lac paliwo i jechac, a i nie zapomnij jeszcze raz zalac;)
~iron@pro.onet.pl
Terenowy 5.4 i V8 AWD 304KM 224kW
Lincoln Navigator II
Bardzo wygodny samochodzik, powiem szczerze że kopa jak na swoją masę mi i nie jeden kierowca na światłach jest zdziwiony co widać po ich minach, trochę w środku piszczą plastiki, jazda super komfortowa a co dla mnie najważniejsze i mojej rodziny bardzo bezpieczne.