Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Najnowsze oceny Lincoln

Coupe 3.8 151KM 111kW
Lincoln Continental VII
po przejechaniu kilku kilometrow nie zamienil bym tego wozu na nic innego, mialo byc audi, mercedes nic z tych rzeczy amerykanski woz to jest to, trzeba to lubic albo nie i tyle a co do utrzymania wozu tak jak i inne zawsze sie cos musi zepsuc, ale jak sie zepsulo to i da sie naprawic :)
~polbus
Terenowy 4.6 i V8 32V AWD 306KM 225kW
Lincoln Aviator I
Jak dla mnie super samochod duzy wygodny nie jest oszczedny ale cos za cos silnik pieknie brzmi i jest mocny jedyny minus jaki moge stwierdzic to ze na zewnatrz nie slychac samochodu wiec trzeba bardzo uwazac bo osoby piesze go nie slysza Jezdzilem konkurentem w jego klasie VW Tuareg ale nie ma co porownywac do Lincolna
Sedan 4.6 V8 223KM 164kW
Lincoln Town Car III
Witajcie!!! Niniejsza opinia jest oparta na moim samochodzie, i pomimo zamiłowania do amerykańskiej motoryzacji patrzę na to auto zupełnie obiektywnie, niekiedy z dystansem i respektem. Również obiektywnie je oceniam. Zawsze powtarzam- zależy na co trafisz, ale jeżeli choć trochę się znasz na samochodach i w trakcie zakupu uruchomisz wszystkie pokłady wiedzy, to nabędziesz wymarzony model i egzemplarz jak ja. Cały kraj poczciwą vectrą...
~marek
Sedan 4.6 i V8 242KM 178kW
Lincoln Town Car III
Jestem bardzo zadowolony z wyboru samochodu, znacznie wygodniejszzy od kilku ostatnich: Honda Accord, VW Touareg, Jeep Grand Cherokee, Mercedes klasy C
~bluecard88
Sedan 4.6 V8 208KM 153kW
Lincoln Town Car III
Auto zdecydowanie godne polecenia, jednak jest to naprawde samochód dużych gabarytów i wymaga przyzwyczajenia szczególnie do jady w mieście. ( słaba widoczność do tyłu) Samochód napewno nie do szybkiej jazdy, można zapomnieć o szybkim pokonywaniu zakrętów. Zawieszenie pneumatyczne jest nie wyobrażalnie komfortowe, ale przez to tracimy na prowadzeniu auta. Układ kierowniczy bardzo miękki , kierownicą może kręcić 3 latek jedną ręką. Bardzo duży...
Terenowy 5.4 i V8 AWD 304KM 224kW
Lincoln Navigator II
Bardzo wygodny samochodzik, powiem szczerze że kopa jak na swoją masę mi i nie jeden kierowca na światłach jest zdziwiony co widać po ich minach, trochę w środku piszczą plastiki, jazda super komfortowa a co dla mnie najważniejsze i mojej rodziny bardzo bezpieczne.
Sedan 3.0 220KM 162kW
Lincoln LS I
ABS, Alufelgi, Autoalarm, Centralny zamek, Elektryczne szyby, Klimatyzacja, Kontrola trakcji, Lakier metalik, Radio+CD ze zmieniarką, Skórzana tapicerka, Szyberdach, Tempomat, Elektryczna regulacja kierownicy, siedzeń i lusterek wraz z pamięcią 2 ustawień, podgrzewane siedzienia
~kow
Pick Up 5.4 i V8 24V AWD 304KM 224kW
Lincoln Mark LT I
dobry solidny czołg, duża kabina i widoczność bez granic a do tego niezła zwrotność
Dziennik kosztów dla Lincoln
17,0
14,6
~chawi...
Terenowy 3.5 265KM 195kW
Lincoln MKX I
bardzo fajna alternatywa dla szukajacych wygodnego wysoko zawieszonego auta ... zdecydowanie lepszy wybor niz kiepskie murano, tiguan czy jeep cherokee jezeli nie jezdzimy w terenie...
~marcin
Terenowy 5.4 V8 32V 4X4 304KM 224kW
Lincoln Navigator I
Chciałem wielkie 8-osobowe auto i to sie3 sprawdza ! Na wakacje z 6 -dzieci ? Bez problemu !