Najnowsze oceny Lincoln

Sedan 4.6 V8 223KM 164kW
Lincoln Town Car III
Witajcie!!! Niniejsza opinia jest oparta na moim samochodzie, i pomimo zamiłowania do amerykańskiej motoryzacji patrzę na to auto zupełnie obiektywnie, niekiedy z dystansem i respektem. Również obiektywnie je oceniam. Zawsze powtarzam- zależy na co trafisz, ale jeżeli choć trochę się znasz na samochodach i w trakcie zakupu uruchomisz wszystkie pokłady wiedzy, to nabędziesz wymarzony model i egzemplarz jak ja. Cały kraj poczciwą vectrą...
~B-real
Sedan 4.6 V8 208KM 153kW
Lincoln Town Car III
idealny do wozenia sie po miescie 40 na godzine, jak ktos chce wyscigowke to kiepsko trafil - w koncu to ´tylko´ 190 koni i 360 Nm przy 2 tonach. doskinaly do wyjazdow ze znajomymi ze wzgledu na ogromny bagaznik, no i przede wszystkim wspanialy do czerpania przyjemnosci z jazdy, kiedy sie mozesz wreszcie rozluznic sunac wolno zatloczonymi ulicami w swojej ´twierdzy´. a czy sie da wyrwac jakies panny na niego?? po co ci...
~Proxa
Sedan 4.6 V8 223KM 164kW
Lincoln Town Car III
Auto dobre ma swoje drobne wady ale... to auto się kocha. Z wad: często padające cewki, uszczelka kolektora pod silnikiem (dostęp) i to tyle... Zalety: Wielki krążownik, niskie spalanie (10l/100 w trasie i w mieści 14l) jak na ponad 2 tony to ładnie. Mam wersje L więc też jest spora... tak to auto niezniszczalne :) .
~bluecard88
Sedan 4.6 V8 208KM 153kW
Lincoln Town Car III
Auto zdecydowanie godne polecenia, jednak jest to naprawde samochód dużych gabarytów i wymaga przyzwyczajenia szczególnie do jady w mieście. ( słaba widoczność do tyłu) Samochód napewno nie do szybkiej jazdy, można zapomnieć o szybkim pokonywaniu zakrętów. Zawieszenie pneumatyczne jest nie wyobrażalnie komfortowe, ale przez to tracimy na prowadzeniu auta. Układ kierowniczy bardzo miękki , kierownicą może kręcić 3 latek jedną ręką. Bardzo duży...
~feniu
Terenowy 3.5 265KM 195kW
Lincoln MKX
Samochód 3.7 litra 305 km Napęd 4x4 Bardzo dynamiczny ok 7s do 100 km a zarazem ekonomiczny.Jestem mile zaskoczony przy LPG spalanie miasto max 19 litr gazu.Samochód niekonwecjonalny Jestem mile zaskoczony
~Maciek
Terenowy 5.4 i V8 AWD 304KM 224kW
Lincoln Navigator II
zależny co kto oczekuje. jest to amerykański sen. auto w zasadzie do lansu, każdy, się za nim ogląda. piesi i kierowcy. jak rusza to ten mruk motoru pociąga za sobą wzrok i uszy wszystkich. wszędzie gdzie parkuje ktoś podchodzi popatrzyć. w środku wygląda jak elegancka salonka. można go albo pokochać albo znienawidzić.
Terenowy 5.4 i V8 AWD 304KM 224kW
Lincoln Navigator II
Bardzo wygodny samochodzik, powiem szczerze że kopa jak na swoją masę mi i nie jeden kierowca na światłach jest zdziwiony co widać po ich minach, trochę w środku piszczą plastiki, jazda super komfortowa a co dla mnie najważniejsze i mojej rodziny bardzo bezpieczne.
~polbus
Terenowy 4.6 i V8 32V AWD 306KM 225kW
Lincoln Aviator
Jak dla mnie super samochod duzy wygodny nie jest oszczedny ale cos za cos silnik pieknie brzmi i jest mocny jedyny minus jaki moge stwierdzic to ze na zewnatrz nie slychac samochodu wiec trzeba bardzo uwazac bo osoby piesze go nie slysza Jezdzilem konkurentem w jego klasie VW Tuareg ale nie ma co porownywac do Lincolna
Terenowy 5.4 i V8 304KM 224kW
Lincoln Navigator II
Bardzo komfortowy i wygodny samochod dla calej rodziny.3 rzad siedzen sklada sie na plasko,dzieki czemu mozna przewozic,duzo bagazu.Dobrze trzyma sie jezdni.Wymaga umiejetnosci w prowadzeniu.Moze ciagnac lodz lub przyczepe do 3 ton.Pali w miescie duzo paliwa,ale doskonaly na autostrade.
Coupe 3.8 151KM 111kW
Lincoln Continental VII
po przejechaniu kilku kilometrow nie zamienil bym tego wozu na nic innego, mialo byc audi, mercedes nic z tych rzeczy amerykanski woz to jest to, trzeba to lubic albo nie i tyle a co do utrzymania wozu tak jak i inne zawsze sie cos musi zepsuc, ale jak sie zepsulo to i da sie naprawic :)