Najnowsze oceny Lincoln Continental

~ludzik007@o2.pl
Coupe 3.8 151KM 111kW
po przejechaniu kilku kilometrow nie zamienil bym tego wozu na nic innego, mialo byc audi, mercedes nic z tych rzeczy amerykanski woz to jest to, trzeba to lubic albo nie i tyle a co do utrzymania wozu tak jak i inne zawsze sie cos musi zepsuc, ale jak sie zepsulo to i da sie naprawic :)
~Lincoln_Continental_MK6
Lincoln Continental V
Coupe 4.9 177KM 130kW
Jestes fanem amerykanow, chcesz wozic kogos do slubu lub przejechac cale USA w aucie to jest auto dla Ciebie. Bardzo fajne amerykanskie limo, nie da sie szybko jezdzic po gorskich i kretych drogach. Jest takie, ze jezdzilo by tylko i jezdzilo-lac paliwo i dalej w trase. Jedyna bolaczka jest tylko zbyt duze nafaszerowanie elektryka tego auta. Obecne auta luksusowe maja niewiele lepsze wyposazenie jak tamto z roku 80-go.
~grzegorz k.
Coupe 3.8 140KM 103kW
Bardzo fajny samochód było trochę awarii, ale ogólnie jestem z niego zadowolony posiadam go od 2004 roku i ciągle jest
~Lincoln Continental Town Car
Lincoln Continental IV
Coupe 6.6 290KM 213kW
Doskonale. Piękna masywna linia. piekny dzwiek. Wygodny. Prawdziwy amerykanski kanapowiec. Nic tylko lac, lac, lac paliwo i jechac, a i nie zapomnij jeszcze raz zalac;)
2,8
Lincoln Continental I
Coupe 4.0 129KM 95kW
wysiadłem z niego pierwszy raz gdy zajechałem na stacje benzynową. zapłaciłem 450zł gdy nalałem do pełna!!!!!!!!!!!
~Adrian K. adriankolata@wp.pl
Coupe 3.8 160KM 118kW
troszke jeszcze dopieszczen i autko bedzie idealne, wtedy moze bede z niego dumny :)
~Taternik
Lincoln Continental VI
Coupe 2.4 D 114KM 84kW
~linc
Lincoln Continental IX
Sedan 4.6 V8 32V 279KM 205kW
perfekcyjnie zmienia biegi, bez żadnych szarpnięć nawet przy agresywnej jeździe (Skrzynia biegów)
3,2
~artur
Lincoln Continental VIII
Coupe 4.6 V8 32V 279KM 205kW
pneumatyczne zawieszenie, problemy z czyjnikami i sterownikiem (Bezawaryjność (poważne usterki))
~Petrus
Lincoln Continental VIII
Coupe 4.6 V8 32V 279KM 205kW
Doskonały samochód - za niewielkie pieniądze
Lincoln Continental