Oceny Lincoln Navigator – wybierz generację

Najnowsze oceny Lincoln Navigator

~WR
Lincoln Navigator III
Standard 5.4 i V8 304KM 224kW
Bezpieczny i wygodny samochód. Osiągi wystarczające do sprawnego poruszania, skrzynia biegów -6 działa dobrze lecz brakuje trybu wymuszonej zmiany przełożeń. Samochód dla ludzi czujących gabaryt - trzeba umieć zaparkować i poruszać się w wąskich uliczkach. 8 pasażerów jedzie wygodnie, niestety DVD pod sufitem w europie nie działa i radio już jest archaiczne. Wysokie koszty utrzymania. Jeżeli nie ma potrzeby jeździć w 8 osób zakup pojazdu w...
~Adam
Lincoln Navigator III
Standard 5.4 i V8 304KM 224kW
Brzmienie silnika jest niesamowite. V8 jak jeździsz spokojnie jest bardzo spokojny ale jak mu dasz po garach to pięknie przyspiesza i przy okazji się przepięknie „wydziera”. Pasek jest na łańcuchu ale najważniejsze żeby regularnie zalewać go oryginalnym olejem - 6 litrów oleju potrzebuje ten potwór
~Maciek
Terenowy 5.4 i V8 AWD 304KM 224kW
zależny co kto oczekuje. jest to amerykański sen. auto w zasadzie do lansu, każdy, się za nim ogląda. piesi i kierowcy. jak rusza to ten mruk motoru pociąga za sobą wzrok i uszy wszystkich. wszędzie gdzie parkuje ktoś podchodzi popatrzyć. w środku wygląda jak elegancka salonka. można go albo pokochać albo znienawidzić.
~iron@pro.onet.pl
Terenowy 5.4 i V8 AWD 304KM 224kW
Bardzo wygodny samochodzik, powiem szczerze że kopa jak na swoją masę mi i nie jeden kierowca na światłach jest zdziwiony co widać po ich minach, trochę w środku piszczą plastiki, jazda super komfortowa a co dla mnie najważniejsze i mojej rodziny bardzo bezpieczne.
~taniazjawin@yahoo.com
Terenowy 5.4 i V8 304KM 224kW
Bardzo komfortowy i wygodny samochod dla calej rodziny.3 rzad siedzen sklada sie na plasko,dzieki czemu mozna przewozic,duzo bagazu.Dobrze trzyma sie jezdni.Wymaga umiejetnosci w prowadzeniu.Moze ciagnac lodz lub przyczepe do 3 ton.Pali w miescie duzo paliwa,ale doskonaly na autostrade.
~london
Terenowy 5.4 i V8 304KM 224kW
ogolnie wspanialy samochod,bmw x5,czy mercedes ml lub inne tego typu pojazdy nie maja zadnych szans do tej "bestii". wprost stworzony do wypadow za miasto lub dlugiej podrozy. Oczywiscie pewnym minusem(zaznaczam ze nie dla mnie) jest spalanie,no ale jezeli ktos na to patrzy to kupuje sobie dizelka lub smarta.
~ABSOLUTek@yahoo.com
Terenowy 5.4 i V8 304KM 224kW
20" felgi , 285/50/20 opony , wersja z pelnym wyposazeniem ,automatyczne progi , dach, System Navi,elektrycznie skladane 3 rzad siedzen kosztowala mnie nowa $ 52,000. Ktory inny samochod ma ochladzane siedzenia i bardzo dobrze sprawuje sie nawet w terenie . Naped na 4 kola z mozliwoscia hydraulicznego podniesienia podwozia/przeswitu o 2.5" Gdyby ten SUV mozna bylo dostac z silnikiem diesla - nie mialbym zadnych zastrzezen.
~SCANIA R 500
Terenowy 5.4 i V8 304KM 224kW
jest super! ja gdy jade np z całom rodzinkom na wczasy mam dobrze ponieważ dzieci grają w PS2 żona ogląda film na dvd a ja socie spokojnie kieruje.jest mocny że moge się zabawic i jest wygodny skóra jest baaaardzo dobrej jakości. (może dlatego że jest lekko stuningowany wewnątrz).
~Krzysztof
Terenowy 5.4 i V8 304KM 224kW
Dokładnie to czego szukałem, czyli wielki krążownik z wielką V8-ką.
~marcin
Lincoln Navigator I
Terenowy 5.4 V8 32V 4X4 304KM 224kW
Chciałem wielkie 8-osobowe auto i to sie3 sprawdza ! Na wakacje z 6 -dzieci ? Bez problemu !
Lincoln Navigator