Lista ocen Mazda 121 II 1.3 16V 54KM 40kW 1990-1996 (17)

~mrt
Hatchback 1.3 16V 54KM 40kW
Poczciwy samochód ze świetnym silnikiem. Pójdzie już na emeryturę, ale zawszę będę z sentymentem wspominała moją pierwszą mazdkę. Nigdy mnie nie zawiodła a robiłyśmy razem cuda. Auto terenowe :) jak trzeba.
~anka32
Hatchback 1.3 16V 54KM 40kW
autko świetne szczególnie dla kobiet , bardzo dobrze się parkuje w mieście mimo braku wspomagania kierownicy . Silnik bardzo dynamiczny, cichy i niezawodny, jeżdże tym autkiem już 2 lata nawet za granicę i pokonuję z rodzinką w tym 2 dzieci jednorazowo 1300 km .4 osoby mieszczą się swobodnie a bagażnik pomieści wielką torbę podróżną jedyne co męczy to hałas przez dach, na autostradach, jest naprawdę głośno polecam to autko jest naprawdę...
3,3
~majewka@gmail.com
Hatchback 1.3 16V 54KM 40kW
tak lubię ten samochód, że nie wiem, czy dam radę się z mim rozstać, jeździ się nim dobrze, łatwo - nawet na gaz - przyspiesza i wyprzedza, lekko się prowadzi.
~nieo
Hatchback 1.3 16V 54KM 40kW
Bezawaryjne autko, ekonomiczne i dynamiczne. Dużo miejsca. Bardzo dobra widoczniść. POLECAM
~dido
Hatchback 1.3 16V 54KM 40kW
to jest naprawde wspaniały samochod, wprost niezawodny silnik o naprawde niezłej dynamice (tylko obroty lubi wysokie :) ). Rozkładany dach na laro wprost rewelacja, Częsci - jakie części tam sie niema co psuc, a jesli nawet to mozna to wszystko jakos dostac i jezeli nawet so troszke droższe od cen części do poloneza to i tak nie ma porównania. Naprawde gorąco polecam!!!!!!!
3,5
~Bartoszzz
Hatchback 1.3 16V 54KM 40kW
Za taką cene trudno kupić lepsze auto, idealne do miasta dla kobiety i studęta. Dokuczają czasem drobiazgi
3,4
~Jola
Hatchback 1.3 16V 54KM 40kW
pali niestety sporo, zwłaszcza w mieście pobiera że hej (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Makay
Hatchback 1.3 16V 54KM 40kW
Autko idealne dla kobiety ! zaparkowac mozna prawie wszedzie, a delikatnosc kobiecej stopy spowoduje bardzo rzadkie odwiedzanie stacji benzynowej. Fajne autko, mialem kiedys małe fordy, ktore nie dorastaja do opon Mazduni. Blachy po 14 latach wygladają jak nowe, nie ma ani jednego sladu rdzy. Potwierdzam opinie " Co Japoniec to Japoniec "
~Tommy
Hatchback 1.3 16V 54KM 40kW
bardzo dobry samochód dla dwóch osób, odsuwany elektryczny dac dopełnia całości, silnik wręcz rewelacyjny przez co w warunkach drogowych auto bardzo bezpieczne
3,8
~Adriana Dros
Hatchback 1.3 16V 54KM 40kW
Mazda z wyglądu jest piękna,ale blacharka!!!!! Dziury na wylot, zawieszenie odpada. Wszystkie kable przerdzewiałe. Czy wszystkie mazdy 121 z 1992 roku tak mają? (Bezawaryjność (poważne usterki))