Oceny Mazda 121 III

Oceny Mazda 121 III – wybierz silnik

Najnowsze oceny Mazda 121 III

~artiiss
Hatchback 1.3 60KM 44kW
mazda121 poj.1.3 rok 1997 prowadzi sie dobrze jast to stabilne autko praktycznie bezawaryjne ostatnio mialem problem z lozyskiem w tylnym kole 3 razy rok po roku wymienialem lozysko w tym samym kole no i te wysokie obroty auto jakby sie zapominalo puszczam pedal gazu a ano dalej jedzie stala predkoscia a przy daniu na luz wyje jak wsiekle to wina silnika krokowego wymienilem go...
~Patryk
Hatchback 1.3 50KM 37kW
Samochodzik godny polecenia tanie części łatwość dostępu. Wygodny do miasta jak i na trasy. Bagażnik jak na tą klasę samochodu spory 250L Jednostka po 1999r ma łańcuch rozrządu co też jest atutem. Oczywiście polecam samochodzik.
~Adam
Hatchback 1.3 50KM 37kW
Auto dobrze się prowadzi, skrzynia biegów jest wygodna, może ma trochę zbyt małe przyspieszenie w trasie więc z wyprzedzaniem są problemy. Wnętrze jest ładnie zagospodarowane, duży schowek pozwala na wożenie mnóstwa rzeczy które mogą się kiedyś przydać.
~amadoo
Hatchback 1.3 50KM 37kW
Jeżeli ktos poszukuje trwałego, ekonomicznego małego autka do jazdy po mieście to jest to oferta godna polecenia, samochód zwrotny, zwinny i wygodny pod warunkiem, że jedziemy w 2 osoby, w trasie lepiej nie przekraczać 120 km/h. Raz do roku wystarczy zrobic przegląd i powymieniać parę części. Amortyzatory zmieniłem dopiero po 160000 km, stabilizatory po 145000 km. Auto niezawodne
~jola
Hatchback 1.3 50KM 37kW
B.dobry samochodzik dla kobiety niezbyt wysokiej. Dynamiczny, zrywny, cichy,swietny na miasto, potrzebuje mało miejsca do zaparkowania. Troche duży promien skretu no i ja nie mam wspomagania kierownicy, drobnej kobiecie troche ciężko. Świetny jako 2-gi samochód ale! duzo pali może dlatego, że jeżdzę tylko po mieście.
2,7
~pb
Hatchback 1.3 60KM 44kW
Beznadzieja. Słaby paliwożerny silnik. Kiepskie wykończenie. Nietrwały lakier. Podatność na korozję.
3,6
~Rafał
Hatchback 1.3 50KM 37kW
Auto ogólnie oceniam dobrze, gdyby silnik był bardziej ekonomiczny a zawieszenie bardziej twarde jeżdził bym moją Madzią aż by się nie rozpadła ;)
~LuZZaK
Hatchback 1.3 50KM 37kW
troszke smieszna "kaczka" z zewnątrz ale za to w środku pełna klasa jak na takie autko za takie pieniądze!
~wojtek
Hatchback 1.3 60KM 44kW
nie jest źle, samochód piękny nie jest. ale ma swoje zalety, jest ekonomiczny, tanie części, bezproblemowy i łatwy w prowadzeniu.
~marcinran@o2.pl
Hatchback 1.3 60KM 44kW
samochod na 6-7 lat .. pozniej to trzeba miec pieniadze na jego remonty..