Lista ocen Mazda 2 II (23)

~Tomek
Hatchback 5d 1.3 86KM 63kW
świetny samochód miejsci z bardzo dobrym silnikiem i zawieszeniem.Wygląd rewelacyjny, pomimo tyłu podobnego do toyoty yaris, boku seat ibiza, ale przód to mazda.Mnie się podoba, dlatego kupiłem.
~Paty
Hatchback 5d 1.3 86KM 63kW
Na poczatku czuc zapach z klimy, ale dziala nienagannie. Zimą ciepło, latem chłodno. (Wentylacja i ogrzewanie)
~Mazda 2
Hatchback 5d 1.3 86KM 63kW
Bardzo dynamiczny na łańcuszku Stosować olej mazdy 5/30 jest nie drogi (Silnik)
Hatchback 5d 1.3 86KM 63kW
fajne autkomiejskie z dynamicznym silnkiem, doskonałym zawieszeniem i dobrą skrzynią biegów. Stylistyka - COOL! plastiki i zastosowane materiały nie pasują do ceny auta.Wszystko jest czarne, twarde i trzeszczy.Japanese muszą jeszcze popracować i gonić wciąż europejczyków.
~krzysztof28
Hatchback 5d 1.3 86KM 63kW
Idealne do jazdy po mieście, ekonomiczne, oryginalnie wyglądające.
~jurekdaktyl@poczta.onet.pl
Hatchback 5d 1.3 86KM 63kW
posiada wszystkie nowoczesne elementy bezpieczenstwa trakcji (Układ jezdny)
~beetroot
Hatchback 5d 1.3 86KM 63kW
7 litrów w mieście / 5 litrów na trasie / ceny przeglądów wysokie 800 - 1000 PLN (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
3,2
~Ligol
Hatchback 5d 1.3 86KM 63kW
Auto na pewno się podoba wizualnie ale za taką cenę powinni bardzej dbać o zawieszenie i nne dla mnie wady opisane wcześniej (Stosunek jakość/cena)
~Piotr
Hatchback 5d 1.3 86KM 63kW
Jest po prostu świetna. W porównaniu z haczącą w Yarisie - to przepaść dla Toyoty! (Skrzynia biegów)
Dziennik kosztów dla Mazda 2 II
6,7
~Elly
Hatchback 3d 1.3 86KM 63kW
Jak na miejskie auto - w sam raz -może tylko zbyt krótkie przednie siedzenia. (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)