Lista ocen Mazda 3 I Hatchback (9) - Karoseria

Na liście zabraknie 236 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rafał
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Mazdy słyną z tego, że rdzewieją już w katalogu. Moja Trójka to chyba jakiś wyjątek od reguły, choć sporo mógł zdziałać fakt, że poprzedni właściciel bardzo kompleksowo zabezpieczył cały spód auta i profile. 11 letnia Trójka jest w całości zdrowa i nie posiada żadnych ognisk korozji. Nawet przy wymianie tylnego zderzaka byłem zaskoczony, że tylny pas jest wolny od rdzy. Wniosek jest więc taki, ze jak się w porę zadba to będzie można się długo...
~BrutusFCB
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Nie mogę powiedzieć, wbrew powszechnej opinii, żeby tej rdzy było dużo. Może po prostu na taki egzemplarz trafiłem. Nadkola zdrowe, progi zdrowe, kilka odprysków na masce i bruzdy na słupkach drzwi. Estetycznie mimo wszystko, jak na 16 letnie auto, klasa.
~Miki1
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
To jedyny mankament. Podatne na korozje. Ciasno z tylu i sredni bagaznik. Fotele wygodne. Bardzo dobra jakosc montażu. Pomimo 220k km nic nie skrzypi nie piszczy, wszystko dziala. Jedynie po fotelach widac przebieg. Reszta jak w nowym aucie.
~Stratos6
Hatchback 1.6 MZ-CD 109KM 80kW
Bywają problemy z korozją na nadkolach i podwoziu. Pojawiają się także małe plamki rdzy na dolnej części drzwi (być może od uderzeń kamieni podczas jazdy)
~darhad
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
ARMAGEDON. Nieustanna walka z rdzą. Obowiązkowo porządnie konserwować podłogę. Blachy cienkie.
~Rafał
Hatchback 2.0 MZR-CD 143KM 105kW
Daje rade. O niebo lepiej zabezpieczona niż ta w Maździe 323F
~Złoty
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
Nadkola, podwozie i tylną klapa szybko zżera rdza
~Karol S.
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
Rdza to największy problem Mazdy.
~kudys37
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
za rdzę dwa punkty mniej
Mazda 3 I Hatchback