Lista ocen Mazda 3 II Hatchback (43) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bronx
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
Z przodu miejsca jest wystarczająco, można spokojnie zająć wygodną pozycję za kierownicą. Fotel pasażera już taki dobry nie jest. Na dłuższej trasie pasażerowie z przodu narzekają na niewygodne trzymanie nóg w okolicy uda, moim zdaniem przyczyną jest krótkie siedzisko. Z tyłu nie jest źle, kanapa jest wygodnie pochylona, podróżuje się tam nawet poprawnie. Niestety po montażu fotelików dla dzieci miejsce znika zatrważająco szybko i robi się...
~kambo
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
Ja, zona i nasza 2-letnia córeczka miescimy sie bez problemów i nikt na brak miejsca nie narzeka. Ale wiadomo, to nie Mercedes klasy S i w 5 osób na kilkuset kilometrowej trasie moze byc "troszeczke" niewygodnie... Wyjazd na 2 tygodniowy urlop tez nie stanowi problemu. Do bagaznika miesci sie wózek, torba podrózna i jeszcze zostaje miejsce na inne pizdrymaly. Innymi slowy, "trójka" sluzy nam za auto rodzinne i nie...
~PanSamochodzik
Hatchback 2.0 MZR 151KM 111kW
Z tyłu zaskakująco mało miejsca. Zaskakująco, bo auto ma prawie 4,5 metra, ale we wnętrzu kompletnie tego nie widać. Bagażnik przeciętnej wielkości, a z przodu też wielkiej przestrzeni nie ma. Choć pozycja za kierownicą dobra. Wrażenie psują fotele, które nie tylko nie mają żadnego trzymania bocznego (w zakrętach trzeba się trzymać tunelu środkowego), to jeszcze kuleją na długość siedziska. Ale na plus trzeba zaliczyć to, że nawet po...
~Wojtek2009
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
Auto zrobione pod kierowce i pasażera po prawej stronie. Na tylnej kanapie osoby od 180cm wzrostu zaczynaja miec ciasno (malo miejsca na nogi).Jednak do tego wzrostu jest przyjemnie,a auto oferuje rozkladany podlokietnik co poprawia komfort podrozy. Zadbano też o kieszen na gazety w przednich siedzeniach i uchwyty na napoje (przód i tył).Schowki w tylnych drzwiach małe.
~Mateusz
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
miejsca pod dostatkiem. Samochód sprawia wrazenie stworzonego dla kierowcy (jest obudowany deską rozdzielczą) jednak dalej czuć przestrzeń. Kierowca 183 cm przy wygodym ustawieu fotela dalej może przewieść niewielkiego pasażera za sobą. Samochód stworzony raczej dla kierowcy i pasażera z przodu. Tam przestrzeń jest ogromna jak na gabaryty auta.
~Robert
Hatchback 2.0 MZR 151KM 111kW
Sporo miejsca (mam 175 cm, wiec w sumie wszędzie mi wygodnie), fotele calkiem wygodne i dośc twarde. Plus za podpórkę lędźwiową u kierowcy, minus za jej brak u pasażera. Duża krecha za zbyt krótkie siedziska. Trzeba trochę się powiercić z pokrętłami, żeby znaleźć dobrą pozycję. Ogólnie jest ok, ale poziom Volvo czy nawet Toyoty to nie jest.
~MK
Hatchback 1.6 MZ-CD 115KM 85kW
Z przodu jest bardzo dobrze, z tyłu woziłbym raczej chuderlawych Japończyków niż rosłych Szwedów. Ilość i wielkość schowków zadowalająca. Z tyłu wygodny podłokietnik. Bardzo przyzwoity bagażnik. W tylnej kanapie, którą można złożyć w proporcji 2/1, są isofixy. Miejsce na koło dojazdowe, schowek na trójkąt i klucz do kół.
~dvd
Hatchback 2.0 MZR 151KM 111kW
Z przodu jest ok, mam wrażenie jakbym siedział w bolidzie. Z tyłu komfortowo mogą podróżować dzieci albo osoby dorosłe na krótsze trasy. Ogólnie auto jest ciaśniejsze niż inne w swojej klasie. Przy zakupie sprawiało to pozytywne wrażenie oraz poczucie jedności z autem. Po czasie jednak jest za ciasne z tyłu na auto rodzinne.
~monkahead
Hatchback 2.0 MZR 151KM 111kW
Miejsca z przodu jest sporo, zarówno dla kierowcy jak i pasażera. Mam 186cm wzrostu i nie miałem problemów z miejscem na fotelu kierowcy. Z tyłu moim zdaniem komfortowo mogą podróżować dzieci ale 2 dorosłe osoby także się zmieszczą bez obijania się łokciami. Jednak należy pamiętać że jest to kompakt a nie kombi.
~E_s_z_u
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
Duża możliwość regulacji, fotela oraz układu kierowniczego. Dużo przestrzeni na głową, nawet dla wysokiej osoby (ok. 190cm). Na tylnej kanapie siedzi się wygodniej niż w audi a4 (2008) w wersji kombi, o wiele więcej miejsca nad głową. Wygodny podłokietnik, zarówno z przodu jak i z tyłu.
Mazda 3 II Hatchback