Lista ocen Mazda 3 II (84)

~daniel77
Hatchback 2.0 MZR 150KM 110kW
Auto daje frajdę z jazdy. Można spokojnie i wygodnie przemieszczać się z punktu A do punktu B a można też depnąć i cieszyć się jak auto wyrywa do przodu, chociaż tego bardzo nie czuć. Bardzo dobre są hamulce! Cieszy jeszcze brak turbo, które w niektórych autach jest zawodne, silnik jest na łańcuchu, więc koszty serwisu też spadają. Przeglądy co 20 tys i jednakowa cena. Mam nadzieją, że tym autem też zrobię 170000 i sprzedam za dobre pieniądze.
~Tomasz Cilos
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
Jak na auto, które można obecnie kupić w okolicach 30tys. zł to bardzo dobry samochód bo się nie psuje, dobrze wygląda na zewnątrz i w środku i nie pali wcale dużo. Czego chcieć więcej za te pieniądze?
~mk-geo&wp.pl
Sedan 1.6 MZR 105KM 77kW
po lancerze który okazał się pomyłką której do dziś się wstydzę (chciałem pozbyć się juz w pierwszy m roku , udało się w drugim) mając inny pojazd , bez większej presji dobrze się zastanowiłem przed zakupem.moim zdaniem nowa trójka to NAJLEPSZY tej klasy wybór na rynku...
~Alsk
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
Auto do tej pory bezusterkowe, niezawodne, pozwalające czerpać przyjemność z jazdy. Minusy: - DUŻY MINUS: słaba i delikatna blacha, bardzo łatwo o drobne rysy czy ślady po kamyczkach nawet przy dużej ostrożności - przy większej prędkości słabe wyciszenie - dla niektórych może okazać się ciasno i mało miejsca - dla mnie ok. - po użytkowaniu po naszych drogach klapa bagażnika zaczyna "wydawać charakterystyczne dla siebie dźwięki"...
~BB
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
Silniczek super. Bardzo ładnie się zbiera(dane producenta to 12,2 ale testy motoryzacyjne pokazują, że w rzeczywistości jest to 10,8) Sam to sprawdzałem i przyspieszenie oscyluje poniżej 11 sec. Nie mam pojęcia dlaczego mazda sama strzela sobie w kolano podając gorsze osiągi (Silnik)
~Slawek
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
Do tej pory bezusterkowe, trzyma sie niesamowicie drogi, bardzo pakowne.
~yamamoto-r
Hatchback 1.6 MZ-CD 115KM 85kW
Po pierwsze pisze tu o silniku którego nie ma w tabeli a ja taki mam czyli 1.6 diesel 109 KM. Było by świetnie gdyby w kabinie było ciszej. Całokształt na mocną czwórkę ! Samochodzik będzie się podobał nawet za 20 lat
~mps
MPS 2.3 260KM 191kW
Testy porównawcze pokazują, że podobno Leon Cupra R jest lepszy, ale.......jak on wygląda:). Po MPS-ie widać moc ale nie jakoś przesadnie.
~mariusz5
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
silnik mimo małej mocy jest elastyczny a po przekroczeniu 3.5 tys obrotów nawet daje rade. dla osoby która nie potrzebuje być zawsze pierwsza spod świateł spokojnie wystarczy. (Silnik)
Dziennik kosztów dla Mazda 3 II
8,7
~qba6
Hatchback 1.6 MZR 105KM 77kW
czasem troszke brakuje mocy przy wyprzedzaniu, ale ogólnie nie ma co narzekać. (Silnik)